Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Aktualności

24. 02. 26
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 20
KSB WilamowKS Bestwinka uczestniczył w Turnieju o Puchar 100-lecia Podokręgu Bielsko-Biała - B-klasa i w niedzielę na boisku w Wapienicy zmierzył się z liderem bielskiej B-klasy, Wilamowiczanką Wilamowice.
Mecz zakończył się zwycięstwem Wilamowiczanki 3:0.
Administrator profilu na Facebooku tak opisuje ten mecz: ”Niestety nie udało się pokonać ligowego rywala w pucharowym Grande Finale i na boisku w Wapienicy przegrywamy z LKS Wilamowiczanka Wilamowice 0-3 (0-1).
Po nieskutecznym pościgu jednobramkowej straty przez większość spotkania wynik posypał się w końcówce, którą przyszło nam rozgrywać w dziesiątkę, co bezbłędnie wykorzystał LKS i „Złota piłka” powędrowała do Wilamowic.
Skład: Chmielniak, Kucharczyk, Miroski, Francuz, Kujawa Mateusz, Lisewski, Matvieienko, Kujawa Michał, Łuszczak, Skęczek, Sztorc oraz: Zontek, Prymula Przemysław, Radwański, Lach, Sajdak.

LKS Kaniów rozgrywał sparing z przedstawicielem żywiecko-skoczowskiej okręgówki, Skałką Żabnica i na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Czechowicach-Dziedzicach odniósł zwycięstwo 3:2, a bramki zdobyli: Kamil Góra, Rafał Janeczko i Patryk Ciućka.
Zdjęcie: Szymon Szwajkowski

24. 02. 24
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 504
UKS 2402jpgZuzanna KjpgZosia LachjpgDzisiaj, 24 lutego, w Łaziskach Górnych rozegrany został III WTK Skrzatów i Żaków.
W kategorii Skrzatek zwyciężyła Zuzanna Kędzior, wygrywając wszystkie pojedynki. Tuż za podium znalazła się Julita Gawęda, która dzielnie walczyła o każdą piłkę. Bardzo wysokie miejsca zajęli również Skrzaci: Daniel Pawełko (7-8) oraz Rafał Kóska (9-12). W kategorii Żaczek na upragnionym podium stanęła Zofia Lach.
Cała piątka twardo walczyła przy tenisowych stołach, rozgrywając szereg wspaniałych akcji!
Gratulacje dla pani trener Dagmary Sikora oraz jej zawodniczek i zawodników za wykonaną pracę i walkę do samego końca!
24. 02. 23
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 219
Już od kilku tygodni posiadała wszelkie konieczne odbiory i tętniła życiem, ale brakowało postawienie przysłowiowej kropki nad i. Wreszcie nadeszła ta chwila.
W sezonie 2016/2017 Polski Związek Piłki Nożnej przyznał mu najwyższą notę w klasyfikacji spikerów wszystkich piłkarskich rozgrywek w Polsce, prowadzi mecze Podbeskidzia Bielsko-Biała, parę lat temu prowadził w Szczyrku spotkanie sportowców z prezydentem Andrzejem Dudą, a w piątek, 23 lutego, czynił honory domu podczas uroczystości oddania do użytku sali sportowej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Janowicach. Mateusz Stwora kapitalnie przygotował się do tego zadania. Zdjęcia TUTAJ
Było dużo informacji z historii sportu w gminie Bestwina, przypomniał sylwetki olimpijczyków: Zygmunta Smalcerza i Zbigniewa Pietrzykowskiego, wspomniał o sukcesach zawodniczek i zawodników UKS Set Kaniów, poświęcił kilka słów każdemu z klubów działających w gminie Bestwina: LKS Bestwina i UKS Wojownik, UKS The Best Bestwinka, KS Bestwinka, UKS Akro-Best, LKS Kaniów, UKS Set Kaniów, zaprezentowano obiekty sportowe i tereny rekreacyjne.
Czytaj więcej
24. 02. 21
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 133
Szanowni Państwo, dla poprawy pewności zasilania Klientów oraz dla przeciwdziałania awariom infrastruktury energetycznej, TAURON Dystrybucja prowadzi prace, które wiążą się z koniecznością czasowego wyłączenia energii elektrycznej.
Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej dla obszaru Bestwina:
Janowice ul. Janowicka od nr 87 i 94 do nr 141 i 150, Miodowa nr 14,
Rozpoczęcie: 26.02.2024 09:30
Zakończenie: 26.02.2024 10:30
24. 02. 20
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 200
W niedzielę, 18 lutego, na sztucznej murawie boiska Zapory w Wapienicy,  KS Bestwinka rozegrał pucharowy mecz z okazji 100-lecia Podokręgu Bielsko-Biała, a jego przeciwnikiem był  Beskid Godziszka.
Hattrick Grzegorza Sztorca oraz trafienia Klaudiusza Willmanna i Vadyma Matvieienko złożyły się na wysokie zwycięstwo z ligowym rywalem.
KS Bestwinka - Beskid Godziszka 5:0
Skład: Chmielniak, Kucharczyk, Kujawa Michał, Miroski, Lach, Lisewski, Wilmann, Matvieienko, Sajdak, Sztorc, Skęczek oraz: Prymula Przemysław, Wydmański, Zontek, Łuszczak.
W związku z tym, że Sokół Buczkowice nie zdołał zorganizować meczowej jedenastki na drugie spotkanie półfinałowe, za tydzień o awans do kolejnej rundy powyższych rozgrywek KS Bestwinka zagra z Wilamowiczanką. Zapowiada się bardzo ciekawie.
W sobotę o godzinie 16:00 seniorzy LKS Bestwina rozegrali kolejny mecz kontrolny. Na boisku w Czechowicach-Dziedzicach zmierzyli się z GKS Podhalanka Milówka.
LKS Bestwina - GKS Podhalanka Milówka 3:3
Bramki: Nalepa, Wilczek, Patroń
LKS Bestwina: Kudrys - Fluder, Nalepa, Riva, Wentland, Patroń, Gala, Gacek, Jurzak, Wilczek, Budkiewicz oraz: Sładczyk, Kuś, Kościuch, Grabski, Skęczek, Kraus
Również na boisku w Czechowicach-Dziedzicach zmierzyły się drużyny LKS Kaniów i KS Zabrzeg. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Sokoła.
LKS Sokół Zabrzeg – LKS Przełom Kaniów 5:1 (4:1)
Do góry