Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Aktualności

20. 01. 20
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 76
Niestrudzony Mariusz Cupriak wraz z grupą rodziców zaprasza jak co roku na Turnieje z okazji Dnia Babci i Dziadka, które odbędą się w dniach 25 - 26.01.2020 roku. Będzie to III edycja.
I tak w sobotę od godziny 9.00 rywalizować będą SKRZATY, a od 13:00 ŻAKI.
W niedzielę od 9:00 o jak najlepsze miejsca walczyć będą MŁODZICY.
W Turnieju Skrzatów wezmą udział: Smerfiki Łodygowice, Strefa Football, LKS Przełom Kaniów, Football Academy Cz- Dz, Bambini Sport, UMKS 3 Cz-Dz.
W Turnieju Żaków: LKS Przełom Kaniów, UMKS 3 CZ-DZ, Smerfiki Łodygowice, Strefa Football, KS Rudzica.
W Turnieju Młodzików: KS Rudzica, Strefa Football, Słowian Łodygowice, UMKS 3 CZ-DZ, LKS Bestwina.
Zapraszamy do kibicowania babcie i dziadków, mamy i ojców, ciocie, wujków, kuzynów, etc., rodzeństwo, wszystkich kibiców i sympatyków halowej piłki nożnej. Będzie domowe ciasto, kawa, herbata, warto więc zawitać w hali sportowej w Kaniowie i miło spędzić sobotę i niedzielę.
20. 01. 20
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 115
Na niedzielę, 19 stycznia br., członkowie Stowarzyszenia Wędkarskiego „Kaniowski Karp Królewski” wyznaczyli sobie termin V Walnego Zebrania, podczas którego podsumowali 2019 rok oraz wyznaczyli cele i zadania na przyszłość.
Prezes Roman Sas, pełniący również rolę przewodniczącego Zebrania, przywitał wszystkich przybyłych do Domu Strażaka w Kaniowie członków Stowarzyszenia, chętnych do zasilenia jego szeregów oraz gości: radnego gminnego, prezesa OSP Kaniów, Grzegorza Owczarza, prezesa LKS Kaniów, Grzegorza Wieczorka, sołtysa, Marka Pękalę oraz redaktora Magazynu Gminnego, Sławomira Lewczaka. Na listę członków wpisało się 101 osób, na listę gości 12.
Uczczono chwilą ciszy zmarłych członków Stowarzyszenia oraz Jacka Gruszkę, który zapewniał nagłośnienie wszystkich poprzednich zebrań.
Zebranie było okazją do wręczenia statuetek „Wędkarz Roku’2019”. A odebrali je: Ryszard Kwak – pierwsze miejsce, drugie miejsce zajął Adrian Michulec, trzecie Janusz Niemiec.
Młodzieżowym Wędkarzem Roku został Marcin Strempel. W klasyfikacji bierze się pod uwagę udział we wszystkich zawodach wędkarskich organizowanych przez Stowarzyszenie i zajęte w nich miejsce. Więcej zdjęć TUTAJ
Czytaj więcej
20. 01. 17
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 188
Gminny Ośrodek Kultury organizuje w bieżącym roku następujące imprezy plenerowe:
13 - 14 czerwca - DNI GMINY BESTWINA (tereny rekreacyjne w Bestwinie)
4 lipca – III JANOWICKIE SIANOKOSY (tereny rekreacyjne w Janowicach)
22 sierpnia – ŚWIETO KARPIA POLSKIEGO (treny rekreacyjne w Kaniowie)
13 września – VIII Dożynki Gminne (tereny rekreacyjne w Janowicach)
20. 01. 16
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 188
plakat koldowanieW sali widowiskowej GOK-u do wspólnego wykonywania kolęd zachęcać będą:
Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Bestwina”,
chór „Allegro”,
kwartet muzyczny „KERAI-O”.

Zapamiętaj tę datę: sobota, 25 stycznia, godz. 16.30 i przybądź do Gminnego Ośrodka Kultury w Bestwinie pokolędować z ww. zespołami i innymi uczestnikami.
20. 01. 15
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 276
Na łamach https://sportdziennik.com ukazała się następująca informacja o Jakubie Bierońskim z Bestwinki:
Jakub Bieroński nie skończył jeszcze 17 lat i czeka go wiele pracy, ale jest kolejnym dowodem na to, że Podbeskidzie ma zdolną młodzież.
W sparingu przeciwko Podhalu Nowy Targ sztab szkoleniowy bielszczan przyglądał się słowackiemu lewemu obrońcy, Markowi Vaclavovi, ale okazało się, że nie jest to zawodnik, który mógłby podnieść rywalizację w walce o wyjściową jedenastkę.
Przypomnijmy, że „górale” poszukują zawodnika na lewą stronę defensywy, a najlepiej takiego, który mógłby zagrać również na jej środku. W każdym zespole, który mierzy wysoko, winno bowiem znajdować się czterech stoperów i trener Krzysztof Brede doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Po odejściu Kamila Wiktorskiego w kadrze Podbeskidzia zostało trzech nominalnych środkowych defensorów, Dmytro Baszłaj i Kornel Osyra, czyli żelazny duet z jesieni, a także pierwszy zmiennik – Aleksander Komor.
Więcej pewności siebie
Czytaj więcej
Do góry