Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Aktualności

21. 10. 29
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 524
W IV lidze LKS Bestwina wyjeżdża do Ustronia, by w sobotę spotkać się o godz. 14:00 z tamtejszą Kuźnią, która zdobyła do tej pory o 7 punktów więcej i zajmuje 10 miejsce. LKS Bestwina jest 15 i ma na koncie 9 punktów.
W lidze okręgowej KS Bestwinka udaje się do Bielska, by zmierzyć się z BTS Rekord II Bielsko-Biała. Początek meczu o godz. 13:30, odbędzie się on w niedzielę, 31.10.2021. Rekord II jest na 3 miejscu, ma 30 punktów, KSB jest 14 i ma 6 punktów.
LKS Przełom Kaniów zagra w sobotę w Hecznarowicach z tamtejszym Sokołem, początek meczu o 12:30. Sokół jest na 3 miejscu i ma 25 punktów, LKS Kaniów jest 6 i ma punktów 15.
21. 05. 14
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1624
W lidze okręgowej grupa mistrzowska rozegra 5 kolejkę a spadkowa 4. Na boisku w Bestwinie spotkają się dwie niepokonane do tej pory drużyny, można więc mecz określić mianem „na szczycie”, i zapewne każda z nich będzie chciała podtrzymać swoją passę. LKS Bestwina ma komplet zwycięstw i zajmuje pierwsze miejsce w tabeli (bramki 6:2), Czarni Jaworze w jednym meczu zremisowali – drugie miejsce (bramki: 6:4).
W grupie spadkowej KS Bestwinka – 6 miejsce, podejmować będzie ZET Tychy – 3 miejsce. Gospodarze w pierwszej kolejce pauzowali, natomiast w drugiej ulegli Wiśle Wielkiej i wygrali w trzeciej z LKS Rudołtowice-Ćwiklice. ZET Tychy ma na koncie dwa zwycięstwa i porażkę.
LKS Kaniów pauzuje.
Grupa mistrzowska
Kolejka 5 - 15 maja
LKS Bestwina - Czarni Jaworze 15 maja, 17:00
            
Grupa spadkowa:
Kolejka 4 - 16 maja
Pauza: Przełom Kaniów.
KS Bestwinka - ZET Tychy 16 maja, 17:00
           
21. 04. 30
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2021
15-letnia Wiktoria Pieczka swoje pierwsze kroki na boisku stawiała w LKS Bestwina, obecnie jest zawodniczką BTS Rekord Bielsko-Biała i występuje w IV lidze kobiet oraz w Śląskiej Lidze Juniorek Młodszych. Za jej ciężką pracę i niezwykłe umiejętności została powołana na zgrupowanie - konsultacje Reprezentacji Polski U15.
Gratulacje i ogromne brawa dla Wiktorii!!! Będziemy trzymać za Ciebie kciuki.
Zgrupowanie reprezentacji Polski U-15 kobiet (2006), odbędzie się w dniach od 06.05.2021 do 09.05.2021 w Dzierżoniowie.
A tak na marginesie. Swego czasu dosyć dużo miejsca poświęcałem żeńskiej druzynie LKS Bestwina, więc dopowiem jeszcze, że Emilia Waliczek gra w I drużynie BTS Rekord Bielsko-Biała, która występuje w I lidze Kobiet, ponadto gra IV lidze kobiet i w Śląskiej Lidze Juniorek Młodszych, gdzie jest jedną z najbardziej bramkostrzelnych zawodniczek. Również w IV lidze kobiet i w Śląskiej Lidze Juniorek Młodszych występują Oliwia Kościuch i Zofia Sałamun.
Brawa i uznanie dla całej czwórki dziewcząt!!! LKS Bestwina i pomysłodawca kobiecej drużyny, jak również jej trener, Wojciech Lisewski, są zapewne z Was dumni.
21. 04. 21
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2005
K B BLKS Bestwina i LKS Kaniów rozpoczną rozgrywki ligi okręgowej w sobotę, 24 kwietnia, o godz. 17:00 meczami wyjazdowymi, odpowiednio w Lędzinach i Tychach. KS Bestwinka do rozgrywek przystąpi 2 maja i u siebie zagra z LKS Wisła Wielka. W drugiej kolejce LKS Kaniów zagra u siebie z BKS Stal Bielsko-Biała 1 maja o godz. 17:00, natomiast LKS Bestwina 2 maja na wyjeździe (Rekord II Bielsko-Biała).
Mecze pierwszej kolejki muszą odbywać się w pełnym reżimie sanitarnym, to jest bez udziału kibiców, co do majowych rozgrywek należy poczekać na komunikaty Ministra Zdrowia.
Harmonogram rozgrywek I kolejki grupy mistrzowskiej i spadkowej w rozwinięciu:
Czytaj więcej
21. 01. 25
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2587
Chcesz wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i przyczynić się do zakupu sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy? Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii. W 2008 roku, w czasie 16. Finału WOŚP, Fundacja zbierała środki na zakup sprzętu dla dzieci ze schorzeniami laryngologicznymi, zakończył się on wynikiem 14 milionów USD, dzięki którym do szpitali trafiły m.in. nasofiberoskopy, zestawy do endoskopowych operacji nosa i zatok oraz inhalatory ultradźwiękowe. Po 13 latach urządzenia, które wtedy kupiliśmy, po prostu się zużyły. W ostatnich latach dostajemy bardzo dużo próśb o nowoczesne urządzenia, które nie tylko skutecznie diagnozują i leczą, ale też robią to w sposób komfortowy dla małego pacjenta. Dodatkowo widzimy jak bardzo w dzisiejszym świecie, w którym wszyscy zmagamy się ze smogiem, ale także pandemią koronawirusa, potrzebna jest sprawna diagnostyka i leczenie dróg oddechowych. - Lidia Owsiak, Dyrektor ds. Medycznych Fundacji WOŚP.
Sztab #2861 zarejestrowany przez działający w gminie Bestwina Klub Honorowych Dawców Krwi PCK prowadził będzie kwesty we wszystkich sołectwach gminy Bestwina oraz w Dankowicach, Starej Wsi, Wilamowicach, Pisarzowicach i Hecznarowicach.
Jeśli ktoś chce wesprzeć WOŚP może tego dokonać również poprzez udział w różnego rodzaju licytacjach. Zachęcam do udziału w licytacji szydełkowych rękodzieł przeznaczonych na ten cel przez Panią Barbarę Jazowy, żonę śp. Zygmunta, przez kilka lat wolontariusza WOŚP.
Linki do licytacji jej rękodzieł:
https://allegro.pl/oferta/szydelkowe-rekodzielo-10139178504 - kolor czarny - średnica 36 cm
https://allegro.pl/oferta/szydelkowe-rekodzielo-10139157300 - kolor biały, średnica 30 cm
Więcej licytacji na rzecz WOŚP - https://aukcje.wosp.org.pl/

Podkategorie

Do góry