Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

I Ty możesz poznać techniki samoobrony i interwencji

19. 05. 09
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1081
Chcesz czuć się bezpiecznie? Wierzysz, że możesz sam/a się obronić przed napastnikiem? Jeśli tak, masz okazję nauczyć się samoobrony oraz poznać różne taktyki i techniki interwencji.
Nowopowstała grupa zaprasza na zajęcia z systemy (Systema (ros. Система) – rosyjski system walki zaprojektowany dla osiągnięcia bardzo wysokiego poziomu skuteczności walki. Wykorzystywana jest przez rosyjskie jednostki specjalne) oraz taktyki i techniki interwencji.
Zajęcia odbywać się będą w każdy czwartek o godz.19:00 w sali OSP w Kaniowie (od 23.05.2019), a prowadzić je będzie Dawid Gruszka 2 dan, instruktor Systema - Taktyki i Techniki Interwencji. (Zdjęcie: nowopowstała grupa, archiwum własne)
Szczegółowe informacje u prowadzącego - tel.: 792-908-661
Tylko dla pełnoletnich kobiet i mężczyzn!!!
ZAPRASZAMY!!!
P.S. O zajęciach prowadzonych przez Dawida Gruszkę pisałem już TUTAJ
Do góry