Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź piłkarskiego weekendu

19. 05. 09
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 996
Dla naszych drużyn występujących w Bielskiej Lidze Okręgowej ostatnia kolejka nie była szczęśliwa, a mecze w najbliższy weekend zapowiadają się jako bardzo ciężkie.
Zajmujący 12 miejsce z 31 punktami KS Bestwinka podejmować będzie na własnym boisku w niedzielę,12 maja, o godz. 17:00 lidera i głównego kandydata do awansu, KS Beskid Skoczów. Beskid nad drugą w tabeli Błyskawicą Drogomyśl ma tylko 3 punkty przewagi, więc na pewno w tym meczu będzie ta drużyna „gryzła trawę”, by wywalczyć zwycięstwo. Wierzymy, że KSB postawi liderowi twarde warunki. Jesienią w Skoczowie Beskid wygrał 5:0.
LKS Bestwina – 5 miejsce, 49 punktów, będzie gospodarzem pojedynku z RKS Cukrownik Chybie, który zajmuje 15 miejsce (23 punkty). Jesienią wygrał LKS 1:2 (Gleindek, Móll). Cukrownik spisuje się ostatnio całkiem dobrze, pokonał 27 kwietnia lidera, KS Beskid Skoczów, wygrał też w Żywcu z Góralem 0:1. Mecz odbędzie się w sobotę, 11 maja, o godz. 17:00.
W klasie A po ostatnim efektownym zwycięstwie z LZS Beskid Godziszka 6:0 LKS Przełom Kaniów w 21 kolejce zmierzy się na wyjeździe w Bystrej z KS Bystra. Mecz odbędzie się w niedzielę, 12 maja o godz. 15:00. We wrześniu Przełom wygrał 2:1, obie bramki zdobył Robert Jurczyga. KS Bystra zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, Kaniów jest 9.
Do góry