Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Chłop żywemu nie przepuści, kobieta tym bardziej

19. 03. 29
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 691
Żyjemy w świecie, gdzie przemoc ma się całkiem dobrze. Co chwilę media donoszą o atakach na różne osoby, nie zawsze i nie wszędzie można czuć się bezpiecznym, dlatego też grupa kobiet z gminy Bestwina i Czechowic-Dziedzic postanowiła się skrzyknąć i poznać techniki samoobrony.
 
W sukurs przyszedł im Dawid Gruszka z Kaniowa i postanowił bezpłatnie poświęcić paniom swój czas, a z kolei pani Agata Szypuła, dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego, bezpłatnie użyczyła ćwiczącym sali gimnastycznej i w każdy czwartek od godz. 19:00 panie mogą ćwiczyć i poznawać różne sposoby obrony przed napastnikami. Obecnie trenuje 14 kobiet, ale każda z pań, która chciałaby dołączyć do grupy może to uczynić w czwartki, kiedy odbywa się trening. Zdjęcia z części treningu TUTAJ
 
Brawa za inicjatywę, podziękowania za bezpłatne udostepnienie sali i uznanie dla instruktora, również za bezpłatne przekazywanie swojej wiedzy i swojego doświadczenia.
Do góry