Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Aktualności

16. 03. 13
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 6059

W sobotę, 12 marca, siatkarze UKS Set Kaniów rozgrywali swój pierwszy mecz na wyjeździe.
SMUKS Orzesze - UKS Set Kaniów 0:3 (20:25, 22:25, 17:25)
UKS Set Kaniów: trener: Magdalena Dzikowska, Szymon Kwarta-C(13), Michał Gawęda(1), Wojciech Jędryka(2), Jakub Gruszka(3), Krzysztof Duda(4), Jerzy Kisza(5), Mateusz Palkij-L(8), Szymon Kuś(9), Marcin Hanusek(10), Patryk Gruszka(11), Arkadiusz Muras(12), Adam Kaliński(14), Mateusz Janus(15), Szymon Białek-L(16)
Zdjęcia TUTAJ; opis meczu autorstwa Szymona Białka w rozwinięciu oraz na www.ukskaniow.pl:

Czytaj więcej
16. 03. 12
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5934

W miniony weekend członkowie grupy "Rozbiegamy to Miasto - Czechowice-Dziedzice" startowali w Brzeszczach i Brennej. W Brzeszczach odbył się "VI Bieg o Złote Gacie" oraz marsz Nordic Walking na dystansie 10 km, natomiast w Brennej odbył się 12-godzinny bieg "3. Górska Pętla UBS 12:12". Formuła zawodów zakłada pokonanie jak największej ilości pętli o długości ok. 16 km w ciągu 12 godzin. RyTM reprezentowały i wystartowały w sztafecie: Ewelina i Agnieszka Chwałek z Bestwiny, które w sumie ukończyły 4 pętle (64km) i zajęły znakomite 4 miejsce wśród kobiet.
Gratulacje!

Zdjęcie:

16. 03. 12
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5593

W Wilkowicach w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji zakończyły się zmagania samorządowców w XVII Powiatowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej.
W turnieju wzięły udział ekipy reprezentujące gminy: Bestwina, Czechowice-Dziedzice, Kozy, Porąbka, Szczyrk, Wilamowice, Wilkowice oraz drużyna Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej. Drużyny walczące o puchar starosty podzielono na dwie grupy, z których do półfinału awansowały Bestwina, Wilamowice, Porąbka i Czechowice-Dziedzice.
W pierwszym półfinale Porąbka pokonała Wilamowice 5:1, a w drugim Bestwina wygrała z Czechowicami-Dziedzicami 1:0. Finał okazał się najbardziej zaciętym pojedynkiem. Po remisie w normalnym czasie gry, w rzutach karnych lepsza od Bestwiny okazała się Porąbka (2:0).
Najlepszym bramkarzem turnieju został Tomasz Niemczyk z Bestwiny, a piłkarzem - Sebastian Korzun z Czechowic-Dziedzic, natomiast królem strzelców - Andrzej Jurczak z Porąbki, który strzelił 4 bramki.
Nagrody i puchary piłkarzom wręczał Grzegorz Szetyński, wicestarosta bielski, a turniej wspólnie z wilkowickim GOSiR-em zorganizował powiat bielski.
Autorem fotoreportażu jest: Mirosław Galczak - www.beskidzka24.pl, tam też więcej zdjęć.

16. 03. 11
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5972

Pieski odnalazły się w Wilamowicach - właściciele dziękują za pomoc w ich odnalezieniu.

Wczoraj rano, 10 marca, z Bestwinki uciekły dwa psy. Jeden rasowy duży, jasny z długim włosem wabi się Mery. Drugi średni czarny podpalany. Psy nie są agresywne, mniejszy jest znajdą i pewnie szefem wyprawy.

Właścieciele piesków proszą o pomoc w ich znalezieniu, będą wdzięczni za każdą informację.

Telefony kontaktowe: 517 427 185; 502 191530.

16. 03. 11
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5459

14 kolejka Ligi FUTSAL-u o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Bestwina;13.03.2016:
Godz. 9.00 DOBRE CHŁOPAKI – BLUE DRAGONS  
Godz. 9.50 ENIGMA – RETRORAPID
Godz. 10.40 FC MOCNY FULL – BACK HORSE TEAM
Godz. 11.30  MŁODZI WILCY – NAPRZÓD TYŁOWICE
W sobotę, 12 marca, siatkarze UKS Set Kaniów grają swój mecz na wyjeździe w Orzeszu, zmierzą się o godz.16 z tamtejszym SMUKS.
W niedzielę, w hali sportowej w Kaniowie, odbędzie się czwarta kolejka Powiatowej Ligi Żaków o Puchar Starosty Bielskiego.Poczatek o godz. 13.00, zapraszamy do kibicowania młodym zawodnikom.
Również w niedzielę, 13 marca, o godz. 13.00 w Wilkowicach w hali GOSiR, siatkarze UKS Set Kaniów rozgrywać będą III kolejkę IV ligi siatkówki z GLKS Wilkowice.

16. 03. 10
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 7356

Od 1 kwietnia br. w w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Bestwinie będą przyjmowane wnioski w ramach rządowego Programu Rodzina 500+. Program ten to nieopodatkowane 500 zł miesięcznie na każde drugie i kolejne dziecko, bez dodatkowych warunków. Rodziny o niskich dochodach otrzymają wsparcie także na pierwsze lub jedyne dziecko. To nawet 6 tys. zł netto rocznego wsparcia dla dziecka.

Warunki uzyskania prawa do świadczenia:

Czytaj więcej
16. 03. 10
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5985

Nie będzie prądu w części Janowic we wtorek, 15 marca, a w części Bestwiny w środę, 16 marca:Prd1

16. 03. 09
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 6866

Bez rozgłosu, ale też z pewnymi trudnościami, w środę, 9 marca, w hali sportowej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Kaniowie odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewczyn Kaniów’2016 z okazji Dnia Kobiet organizowany przez Szkolny Związek Sportowy oraz Klub Honorowych Dawców Krwi. Na szczęście wspomniane wyżej trudności nie dotyczyły sponsorów, dlatego też od razu na wstępie słowa wdzięczności organizatorzy kierują w stronę Panów: Leszka Kosmatego i firmy BUDTOR, Romana Szkorli i firmy BUD-RIS, Marka Głąb i firmy „Dom dla każdego”, Adama Rezika i firmy Rezbud, radnego powiatowego Bogusława Stolarczyka, Państwa Magdaleny i Sebastiana Bębniarz  i firmy JAMMAK, firmy Polbud, Pana Krzysztofa Hulbója i firmy EBART, Kontakt-Simone, firmy Danone oraz radnego Grzegorza Kołodziejczyka. Dzięki nim uczestniczki otrzymały czekolady, Danonki oraz medale i nagrody rzeczowe. Słowa podziękowania kierowane są także do opiekunów szkolnych drużyn, bo to drużyny szkół podstawowych i gimnazjów gminy Bestwina wzięły udział w tym Turnieju. Zdjęcia TUTAJ

Czytaj więcej
16. 03. 08
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5957

Wszystkim Paniom
składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia,
pomyślności i samych pięknych dni w życiu.
Życzę by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze
i byście zawsze czuły się doceniane....

Administrator

16. 03. 07
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5710

W miniony weekend, 5 – 6 marca, w Bydgoszczy rozegrano pierwszy w nowym roku Puchar Polski juniorek i juniorów w judo. W zawodach bardzo dobrze zaprezentował się mieszkaniec Kaniowa, Paweł Wawrzyczek, zdobywając  srebrny medal w kat. wagowej 73 kg.
Paweł Wawrzyczek, wychowanek Klubu Sportowego Judo Czechowice-Dziedzice, reprezentuje obecnie barwy AZS AWF Katowice. Na zdjęciu w towarzystwie zawodniczek KS Judo Czechowice-Dziedzice Marty Wykupil i Izabeli Socha.

Źródło: http://www.judo.czechowice.pl

Podkategorie

Do góry