Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zagrać każdy może

08. 12. 11
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4139

 20 grudnia 2008 (sobota) na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5 odbędzie się turniej piłki nożnej o  Puchar Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  .
Celem imprezy jest popularyzacja piłki nożnej, podnoszenie sprawności fizycznej a przede wszystkim wsparcie finansowe Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Szczegóły w rozwinięciu.

W turnieju mogą uczestniczyć zespoły składające się z maksymalnie 10 osób (5 zawodników w polu, bramkarz i 4 zawodników rezerwowych). Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest uiszczenie opłaty w wysokości 30zł dla drużyn szkolnych (tylko uczniowie na podstawie ważnych legitymacji szkolnych) i 50zł dla pozostałych drużyn. Zebrane środki zostaną przeznaczone na cele związane z Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zgłoszenia do zawodów oraz spotkanie organizacyjne odbędą się w dniu 17 grudnia br. w kawiarni Waltra  na Stadionie MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach o godzinie 18:00. Po tym terminie zgłoszenia nie będą już przyjmowane. Z chwilą zgłoszenia należy uiścić opłatę wpisową zgodną z powyższymi ustaleniami. Podczas spotkania zostaną ustalone zasady i forma rozgrywania zawodów, które są uzależnione od ilości zgłoszonych drużyn. Drużyny, które zajmą I, II, III miejsce otrzymują puchary, wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymają pamiątkowe dyplomy.
Organizatorami zawodów są:
" Młodzieżowa Rada Miejska
" Urząd Miasta Czechowice-Dziedzice
" Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach
" Sztab WOŚP Czechowice-Dziedzice
" Szkoła Podstawowa nr. 5

Do góry