Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

08. 12. 11
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 3976
 10 grudnia w Gminnej Bibliotece Publicznej nastąpiło ogłoszenie wyników VIII edycji konkursu fotograficznego "Fotografia a dzieła wielkich mistrzów malarstwa".
Na konkurs wpłynęło 25 prac. Jury, w którym zasiadał znany rysownik Edward Lutczyn oraz czechowicki fotografik Paweł Rusek (http://www.rusek.art.pl) przyznało pierwsze miejsce pracy pt. „Rybak” do którego inspiracją był obraz Leona Wyczółkowskiego. Autorem zdjęcia jest Jerzy Zużałek.
Drugie miejsce zdobyła praca Joanny Żywczok, która inspirowała się malarstwem Georgii O’Keefe. Trzecia nagroda przyznana została Alicji Smoczyńskiej (Stanisław Wyspiański – Józio Feldman), czwarta Małgorzacie Krywult, a piąta Agnieszce Krywult.
Nagrodzone prace wystawione są w Czytelni GBP w Bestwinie.
Sponsorami nagród byli: Gminna Biblioteka Publiczna oraz firma komputerowa Fenix.

Do góry