Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

W Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się giełda filumenistyczna

19. 05. 09
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1057
ZapakiW sobotę, 25 maja w Miejskim Domu Kultury odbędzie się giełda filumenistyczna, na którą zapraszamy wszystkich miłośników zapałczanych etykiet oraz modeli wykonanych z zapałek.
 
Giełda zostanie otwarta o godzinie 9.00 i potrwa do 14.00. Kolekcjonerzy będą prezentować, sprzedawać lub wymieniać swoje walory w holu głównym MDK w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Niepodległości 42.
 
Podczas giełdy prezentowane będą modele wykonane z zapałek przez Janusza Urbańskiego z Rudy Śląskiej oraz modele wykonane przez więźniów przebywających w zakładach karnych w ramach resocjalizacji eksponowane na co dzień w fabryce zapałek PCC Consumer Products Czechowice S.A.
Organizatorami wydarzenia są: Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach, Towarzystwo Przyjaciół Czechowic-Dziedzic, Izba Regionalna w Czechowicach-Dziedzicach, Koło Terenowe nr 24 PZF w Czechowiacach-Dziedzicach oraz PZF Oddział Zabrze.
Do góry