Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Jeden punkt LKS Bestwina w Zebrzydowicach

19. 04. 06
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1242
- Przy świetnej postawie bramkarza przeciwnika byliśmy jednocześnie rażąco nieskuteczni – tak skomentował trener ekipy z Bestwiny Sławomir Szymala dzisiejszy występ swoich podopiecznych w starciu z KKS Spójnia Zebrzydowice. – Zadowoleni być nie możemy, bo już do przerwy mogliśmy tu prowadzić różnicą kilku goli.
Znawcy, jako zdecydowanego faworyta spotkania w Zebrzydowicach upatrywali LKS Bestwina. Po meczu okazało się, że za sprawą Mateusza Włoszka w 93 minucie meczu zdobyli tylko i aż jeden punkt.
Gospodarze prowadzili od 24 minuty spotkania, kiedy to Mateusza Kudrysa pokonał Śleziona. Od tego czasu pomimo okazji z obu stron piłka do bramki wpaść nie chciała. Remis dla gości w trzeciej minucie doliczonego czasu uratował Włoszek i spotkanie w Zebrzydowicach zakończyło się niespodziewanym podziałem punktów.
I jeszcze cytat z profilu LKS Bestwina na Facebooku: „Po ciężkim spotkaniu dla naszego zespołu wywozimy punkt z Zebrzydowic. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-1 (1-0). Przez większość meczu byliśmy stroną przeważającą, ale na nasze nieszczęście świetny mecz rozgrywał bramkarz Spójni. Oprócz utraty bramki w pierwszej połowie, z ławki rezerwowych został wyrzucony trener Szymala.”
 
Do góry