Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Samorządowcy gminy Bestwina na trzecim miejscu w powiatowym turnieju siatkówki

19. 04. 06
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 728
Puchar Starosty Bielskiego Andrzeja Płonki, będący głównym trofeum dziesiątej już edycji Powiatowego Turnieju Siatkarskiego dla radnych i pracowników samorządowych, po raz kolejny trafił do Kóz.
Kozianie wygrywając wszystkie mecze, zdecydowanie dominowali na parkiecie.  Reprezentacja gminy Bestwina w składzie: Dominik Puda – kapitan drużyny, Małgorzata Węgrzyn - Kędzior, Wojciech Łysoń, Łukasz Zdeb, Marcin Kraus i Artur Ścisłowski zajęła trzecie miejsce.
W Turnieju udział wzięły: Kozy, Porąbka, Bestwina, Czechowice, Wilkowice oraz drużyna Powiatu Bielskiego.
W wilkowickiej hali, gdzie odbywały się rozgrywki, puchary i statuetki zawodnikom wręczali: Grzegorz Gabor – Członek Zarządu Powiatu oraz czuwający nad sprawnym przebiegiem turnieju – Czesław Pszczółka, specjalista ds. sportu w bielskim Starostwie.
Autorem zdjęć jest Mirosław Galczak, www.beskidzka24.pl
Do góry