Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź piłkarskiego weekendu

19. 04. 05
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 640
K B BW Bielskiej Lidze Okręgowej w najbliższy weekend rozegrana zostanie 4 kolejka rundy wiosennej, a w sumie 21. LKS Bestwina po ubiegłotygodniowych derbach na własnym boisku udaje się do Zebrzydowic, gdzie spotka się w sobotę o godz. 16:00 z KKS Spójnia. LKS Bestwina zajmuje 5 miejsce (40 punktów), KKS Spójnia Zebrzydowice 14 (18 punktów).
KS Bestwinka podejmować będzie u siebie LKS Orzeł Łękawica. Gospodarze zajmują z dorobkiem 25 punktów miejsce 12, Orzeł Łękawica zgromadził do tej pory 13 punktów i jest na miejscu 15. Mecz odbędzie się w niedzielę o godz. 16:00.
W klasie A zajmujący 9 miejsce w tabeli (17 pkt.) LKS Kaniów zagra u siebie w niedzielę o godz. 16:00 z Pionierem Pisarzowice – 5 pozycja, 24 punkty.
Sympatycy i miłośnicy kobiecej piłki nożnej mogą kibicować Drużynie Dziewczyn LKS Bestwina w sobotę o godz. 11:00. Na boisku w Bestwinie ich przeciwniczkami będzie KKS Wisła Skoczów II.
Do góry