Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Okazałe zwycięstwo LKS Bestwina, rozstrzelany KS Bestwinka

18. 10. 07
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1115

W 11 kolejce Bielskiej Ligi Okręgowej LKS Bestwina podejmował w sobotę na własnym boisku LKS Orzeł Łękawica zajmujący 16 miejsce w tabeli rozgrywek BLO. Różnica dziesięciu miejsc w tabeli była widoczna na boisku od pierwszego gwizdka. W 23 minucie Tomasz Kozioł wyłożył piłkę Adrianowi Miroskiemu, a ten nie miał problemów z pokonaniem bramkarza gości. Z kolei w 39 minucie Michał Gacek pięknie obsłużył Szymona Skęczka, który również nie dał szans bramkarzowi Orła. Po zmianie stron, w 57 minucie, Dawid Gleindek wykorzystał podanie Szymona Skęczka, a listę strzelców zamknął w 71 minucie Konrad Kowaliczek.
LKS Bestwina – LKS Orzeł Łękawica 4:0
LKS Bestwina: Granatowski – Móll, Miroski (60' Kowaliczek), Gołąb, Gacek, Makowski (68' Duś), Gleindek, Droździk (72' Lisewski), Kozioł, Skęczek (75' Święs), Feruga (46' Wentland).

KS Bestwinka w ubiegłej kolejce występował w Skoczowie przeciwko liderowi, dzisiaj, 7 października zmierzył się z trzecią drużyną okręgówki, LKS Błyskawica Drogomyśl. I w tym wypadku dało się poznać, która drużyna jest znacznie wyżej w tabeli. Już po 20 minutach drogomyślanie prowadzili 0:3 a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:4.
Po zmianie stron jeszcze 3 razy trafili do bramki i mecz zakończył się wynikiem 0:7.
Trudno odmówić zawodnikom KS Bestwinka ambicji i woli walki, mieli swoje okazje, była i jedna poprzeczka, ale w każdej sytuacji zabrakło przysłowiowej kropki nad „i”. Zresztą Błyskawica ma znakomitą obronę i bramkarza, do tej pory straciła tylko 7 bramek.
KS Bestwinka – LKS Błyskawica Drogomyśl 0:7
KS Bestwinka: Golik Amadeusz, Korczyk Daniel, Nycz Rafał, Więcek Michał, Wróbel Paweł (66' Wierzgoń Zbigniew), Dawidek Rafał, Kosmaty Maciej, Stasica Przemysław, Skęczek Maciej, Zosuł Tymoteusz, Adamowicz Bartosz.

 

Do góry