Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź piłkarskiego weekendu

18. 10. 04
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 969
Zbliża się weekend, a wraz z nim sportowe emocje. Więcej szczęścia będą mieć kibice LKS Bestwina i KS Bestwinka, ponieważ te drużyny będą gospodarzami meczów, natomiast LKS Kaniów pauzuje. W weekend, a zwłaszcza w sobotę, przewiduje się bardzo ładną, słoneczną pogodę, więc tym bardziej kibicowanie swoim zespołom powinno być przyjemne.
W Bielskiej Lidze Okręgowej LKS Bestwina (6 miejsce, 18 pkt.) w sobotę, 6 października, zmierzy się w ramach 11 kolejki z LKS Orzeł Łękawica (16 miejsce, 4 pkt.), początek meczu o godz. 16:00.
KS Bestwinka, 12 miejsce, 12 punktów, podejmować będzie w niedzielę trzecią w tabeli Błyskawicę Drogomyśl – 21 punktów. W poprzedniej kolejce KSB mierzył się w Skoczowie z liderem, Beskidem, w niedzielę kolejny przeciwnik z wysokiej półki. Początek meczu o godz. 16:00.
Do góry