Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Kaniów gospodarzem Pucharu Europy w Kajak Polo

18. 10. 03
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1135
Międzynarodowa Federacja Kajakowa doceniając organizację przez UKS SET Kaniów Pucharu Europy w Kajak Polo w roku 2016 postanowiła ponownie wyróżnić nasz klub i przyznać nam organizację II edycji Pucharu Europy, która odbędzie się w dniach 19 - 22.07. 2019 roku.  
Możemy być dumni, ponieważ Kaniów postrzegany jest przez Międzynarodową Federację Kajakową na równi z belgijskim Mechelen i włoską Katanią.
Dla naszej gminy, która może się szczycić posiadaniem klubu, którego zawodniczki są aktualnymi wicemistrzyniami świata w kajak polo organizacja na jej terenie Pucharu Europy w Kajak Polo może być bardzo istotna  dla promocji naszej gminy, powiatu, województwa, a przede  wszystkim naszego kraju, jak również samej dyscypliny sportowej, która mimo tylu sukcesów zawodniczek i zawodników UKS SET Kaniów ciągle jest jeszcze mało popularna w naszym środowisku.
Organizacja takiej imprezy sportowej wiąże się jednak ze znacznymi kosztami. Każdego, komu leży na sercu rozwój sportu oraz promocja naszej gminy zachęcamy do wpłat na konto UKS SET Kaniów:
ING Bank Śląski: 97 1050 1256 1000 0022 1862 0983
Uczniowski Klub Sportowy Set Kaniów przy Szkole Podstawowej im. T. Kościuszki w Kaniowie,
ul. Batalionów Chłopskich 15, 43-512 Kaniów
Pomożecie? ;-)
Do góry