Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zwycięstwo LKS Kaniów

18. 10. 01
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1191
Z sobotnich meczów naszych piłkarskich drużyn zamieściłem już krótkie informacje, pozostaje jeszcze relacja z meczu LKS Przełom Kaniów, który odbył się w niedzielę.
Zawodnicy Przełomu gościli u siebie KS Bystra. Początek meczu, jak również cała pierwsza połowa nie były za ciekawe dla gospodarzy. W 28 minucie stracili za sprawą Szymona Zająca bramkę i do szatni na przerwę schodzili ze spuszczonymi głowami.
Po zmianie stron snajperskim instynktem popisał się Robert Jurczyga trafiając do siatki gości dwukrotnie w przeciągu 7 minut.
LKS Kaniów – KS Bystra 2:1
LKS Kaniów: Bucki Krzysztof, Czulak Wojciech, Kubies Wojciech, Janusz Marcin, Głombek Sławomir, Faruga Marek (69' Nazim Patryk), Janusz Marcin, Grygierzec Mateusz, Jurczyga Robert, Ciućka Patryk (83' Jonkisz Wojciech), Damaz Adrian (46' Góra Kamil).
LKS Przełom Kaniów z czterema zwycięstwami na koncie i 14 zdobytymi punktami zajmuje 5 miejsce. A najbliższej kolejce będzie pauzował.
Do góry