Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

4 i 6 miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowo – Pożarniczych MDP

18. 10. 02
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1723
W sobotę, 29 września 2018 roku, na stadionie sportowym COS w Szczyrku odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze w kategorii Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP z terenu powiatu bielskiego. Wzięły w nich udział dwie drużyny z naszej gminy: MDP chłopców z OSP Janowice oraz OSP Kaniów, które były najlepsze przed tygodniem w Gminnych Zawodach Sportowo – Pożarniczych rozegranych w Bestwince.
W zawodach wystartowało 16 drużyn (5 w grupie dziewcząt i 11 w grupie chłopców) i  przebiegały one w zaciętej atmosferze, ale jednocześnie w duchu sportowej rywalizacji. Komisja sędziowska złożona z funkcjonariuszy Komendy Miejskiej PSP w Bielsku-Białej na podstawie rozegranych konkurencji, tj. biegu sztafetowego na 400 metrów z przeszkodami oraz rozwinięcia bojowego sklasyfikowała na 4 miejscu MDP OSP Janowice i na 6 MDP OSP Kaniów.
Startujące drużyny otrzymały puchary, dyplomy oraz indywidualnie medale, które wręczyli: Starosta Bielski Andrzej Płonka, Komendant Miejski PSP w Bielsku-Białej bryg. Zbigniew Mizera oraz Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Bielsku-Białej Stanisław Nycz.
Na koniec zawodów głos zabrali Starosta Bielski Andrzej Płonka oraz Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Bielsku-Białej Stanisław Nycz, którzy podziękowali druhom za trud włożony w przygotowania do startu w zawodach oraz sportową rywalizację.
Źródło: PSP Bielsko-Biała
Do góry