Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Mikołaje z kaniowskiej szkoły

08. 12. 14
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4092
 Okres przedświąteczny to czas, kiedy jesteśmy obdarowywani różnymi prezentami, ale i czas, kiedy możemy sprawić radość naszym najbliższym, znajomym, a także i tym, którzy na prezent czekają w sposób szczególny…
Kierując się tą myślą uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kaniowie, z inicjatywy Pani Alicji Skrudlik i Pani Doroty Kóski – Beniowskiej, zorganizowali zbiórkę słodyczy. Każdy przynosił z domu łakocie, a wielu młodych ludzi rezygnowało z kieszonkowego przeznaczając je na zakup cukierków, czekolady, batoników i innych słodkości. Zebrane słodycze w trzech dużych kartonach, zostały przekazane przez delegację dzieci wraz z opiekunami, na ręce Pani Kierownik Iwony Tusznio podopiecznym i wychowankom Pogotowia Opiekuńczego w Bielsku – Białej.
Organizatorzy dziękują dzieciom i ich rodzicom za ofiarne serca i zaangażowanie przy zbiórce słodyczy.

Do góry