Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Poszukiwane osoby do współpracy

24. 06. 04
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 558
Często bywa tak, że w jednym dniu organizowanych jest w naszej gminie więcej imprez. Najbliższy weekend jest tego najlepszym przykładem. Tworzyłem tę stronę z myślą, że każdy będzie mógł znaleźć tutaj informacje o wszystkim, co dzieje się w gminie. Jak do tej pory, jestem autorem prawie wszystkich zamieszczanych tutaj informacji, czasem posiłkuję się wiadomościami z innych źródeł, ale jest to rzadkość.
Niestety, nie da się być obecnym w kilku miejscach naraz, a chciałoby się, aby www.gminabestwina.info była pewnym i obiektywnym źródłem informacji. Sam ponoszę wszystkie koszty jej prowadzenia (opłaty za domenę, serwer, usługi serwisowe, itp.) i nie osiągam z tytułu jej własności żadnych dochodów. Jest to działalność całkowicie społeczna.
Spotykając na różnych imprezach mieszkańców naszej gminy i nie tylko ich, słyszę, że ta strona często jest przez nich odwiedzana. Licznik odwiedzin potwierdza to zainteresowanie. To cieszy, ale jest też wyzwaniem, aby jeszcze lepiej i jeszcze ciekawiej informować czytelników o wszelkiego rodzaju wydarzeniach, obserwować poczynania lokalnych władz samorządowych, organizacji i stowarzyszeń, cieszyć się sukcesami mieszkańców, promować kluby sportowe, Koła Gospodyń Wiejskich, Ochotnicze Straże Pożarne, sukcesy uczniów naszych szkół, itp., itd.
Dlatego też, aby sprostać oczekiwaniom PT Czytelników, zwracam się z prośbą: bardzo chętnie nawiążę współpracę z osobami, które pasjonują się tematyką ciekawych wydarzeń i lubią dzielić się swoją wiedzą z innymi, a do tej pory nie miały takiej możliwości. Poszukują autorów artykułów, którzy są kreatywni, otwarci na nowe doświadczenia i zawsze chętni do zgłębiania tematów z pasją. Doświadczenie w dziennikarstwie lub redagowaniu nie jest wymagane. To samo dotyczy autorów ciekawych zdjęć, a także jednych i drugich.
Jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie i chcesz podzielić się swoimi pomysłami i pasją z naszymi Czytelnikami, serdecznie zapraszam do kontaktu! Jestem przekonany, że wspólnie stworzymy interesujące i wartościowe treści dla naszej społeczności.
Zainteresowane osoby proszę o kontakt poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie: 501 309 859 lub poprzez komunikatory społecznościowe.
Do góry