Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Przerwana passa Bestwiny

08. 11. 08
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4174

 W meczu z Buczkowicami piłkarze LKS Bestwina doznali drugiej porażki w tym sezonie. Wcześniej, 10 razy z rzędu, odnosili same zwycięstwa. Na dodatek zawodników tej drużyny prześladuje pech. W ostatnim meczu najlepszy strzelec drużyny doznał złamania nogi, w meczu z Buczkowicami jeden z obrońców uległ poważnej kontuzji kolana, a napastnikowi z kolei obrońca Buczkowic pokiereszował nos.
Sokół Buczkowice – LKS Bestwina 2:1
LKS Przełom Kaniów kontynuuje swoją zwycięską passę i odniósł siódme zwycięstwo z rzędu, pokonując LKS Wilamowiczankę Wilamowice 4:1. Wydawało się, że nie będzie łatwo, ponieważ goście już w pierwszej minucie, po strzale Arkadiusza Bieszczada, zdobyli prowadzenie, ale gospodarze ruszyli do ataku i swoje bramki zdobyli: Janusz Maroszek – 2, Mirosław Danel i Grzegorz Maron.
Przełom Kaniów – Wilamowiczanka Wilamowice 4:1
KS Bestwinka w Międzybrodziu osiągnął plan minimum, czyli nie stracił bramki, ale ponieważ i sam nie strzelił, zaliczył bezbramkowy remis.
Żar Międzybrodzie Bialskie – KS Bestwinka 0:0
Po 12 kolejkach prowadzi LKS Bestwina, LKS Kaniów jest trzeci, a KS Bestwinka zajmuje ósme miejsce.
Najbliższa kolejka w Święto Niepodległości.
Poniżej fotomontaż z meczu LKS Przełom Kaniów: 

Do góry