Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź piłkarskiego weekendu - aktualizacja

23. 03. 30
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 568
Przed nami trzecia kolejka meczów o mistrzostwo ligi okręgowej i druga o mistrzostwo klasy A.
LKS Bestwina po przegranej z liderem, Rekordem II Bielsko-Biała i remisie z Pasjonatem Dankowice szukać będzie okazji do zainkasowania 3 punktów. Ta nadarzy się w sobotę, 1 kwietnia, kiedy to na boisku Czarnych Jaworze w Jaworzu bestwinianie staną do walki o godzinie 16.00 i szukać będą sposobu na pokonanie przeciwnika.
Czarni Jaworze, którzy nie mają udanego startu w rundzie wiosennej, bo przegrali u siebie w pierwszej kolejce z ZET Tychy 2:4 i ulegli gospodarzom w drugiej, w Międzyrzeczu, 3:0
zajmują, jednakże wyższą pozycję w tabeli, bo 4 i mają 28 punktów, LKS Bestwina jest 7 i ma 25 punktów.
LKS Kaniów po premierowym zwycięstwie na własnym boisku z Zamkiem Grodziec 3:1 udaje się do Bielska-Białej, aby zmierzyć się z Zaporą Wapienica, która w pierwszym meczu przegrała u siebie z LKS II Czaniec 2:4. Zapora ma 18 punktów – 10 miejsce, LKS Kaniów jest 6 i ma 21 punktów, więc zanosi się na wyrównany pojedynek. Mecz odbędzie się w sobotę, 1 kwietnia, o godz. 16.30 na stadionie "Na Górce" w Bielsku-Białej.
KS Bestwinka (12 miejsce, 14 punktów) rozpoczął wiosenną rundę od zwycięstwa w Hecznarowicach nad Sokołem 1:2. W drugim meczu podejmować będzie na własnym boisku Orła Kozy, który w tabeli jest o jedną pozycję (11miejsce) i jeden punkt (15 punktów) wyżej, więc dla układu sił jest to niezwykle ważny pojedynek. Orzeł Kozy w pierwszym meczu przegrał w Wilkowicach z GLKS II 0:3. Mecz odbędzie się w niedzielę, 2 kwietnia, o godz. 16.00.
Do góry