Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Biegiem uczcili Święto Niepodległości

22. 11. 15
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1513
B J OswTJ11 11Barbara Janusz i Tomasz Janusz brali udział w Biegach Niepodległości. Pani Barbara wystartowała w XII BIEGU NIEPODLEGŁOŚCIOWYM „Jedenastka na 11 Listopada” i zajęła IV miejsce w swojej grupie wiekowej przy okazji pobijając swój rekord życiowy na tym dystansie.
Syn Pani Barbary, Tomasz, wybrał start 11 listopada w Białym Kościele w gminie Wielka Wieś w legendarnym już biegu niepodległościowym po urokliwych jurajskich szlakach – XI Niepodległościowa Jedenastka.
Spośród 520 uczestników tego biegu Tomasz okazał się najlepszy i jako pierwszy przeciął linię mety z czasem 39:07 wyprzedzając drugiego zawodnika o blisko 2 minuty.
Tomasz tak podsumował swój występ: Sezon już prawie zakończony i pora myśleć o roztrenowaniu, ale grzech nie wziąć udziału w biegu z okazji 11 listopada.
Dzisiaj postawiłem na Niepodległościową Jedenastkę w m. Biały Kościół i po samotnym biegu od startu do mety udało się wygrać z przewagą blisko 2 minut nad kolejnym zawodnikiem. Łatwo nie było, ale dla mnie to szczególna chwila i ważny moment, gdyż jako żołnierz Wojska Polskiego mogę poprzez swoją pasję uczcić to święto. Gratulacje dla każdego kto dzisiaj wystartował w biegu z okazji 104 rocznicy odzyskania niepodległości.
Podziękowania należą się dzisiaj również organizatorom biegu oraz:
Naturalna Woda Mineralna Piwniczanka - Wasze wsparcie jest nieocenione, 6 Brygada Powietrznodesantowa im. gen. bryg. Stanisława Sosabowskiego - jest rozkaz jest wykonanie 😊.
Gratulacje!!!
Do góry