Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź piłkarskiego weekendu

22. 10. 07
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1378
Czy sięgną po trzecie zwycięstwo z rzędu? Nie chcę zapeszać, ale na pewno ten zespół zasługuje na to, aby zajmować znacznie wyższe miejsce w tabeli ligi okręgowej. A szanse na poprawę swojego dorobku będą w sobotę, 8 października, kiedy to LKS Bestwina podejmować będzie na własnym boisku LKS Łąka, początek meczu o godz. 15.30. W 9 dotychczasowych meczach LKS Łąka zdobył 7 punktów za 2 zwycięstwa i 1 remis, zajmuje 13 miejsce. LKS Bestwina jest 9 i ma 11 punktów – 3 zwycięstwa, 2 remisy.
LKS Kaniów (5 miejsce, 10 punktów) już pod wodzą nowego – starego trenera, Wiesława Kucharskiego, zagra w niedzielę, 9 października, o godz. 15.00 w Międzybrodziu Bialskim z Żarem Międzybrodzie Bialskie, który w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze i po 7 kolejkach zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 15 punktów za 5 zwycięstw.
KS Bestwinka (13 miejsce, 7 punktów) jakoś nie może wejść, mimo ambitnej postawy swoich, w większości młodych, zawodników na zwycięską ścieżkę. I w 8 kolejce nie będzie to łatwe, ponieważ podejmować będzie u siebie KS Bystra, który jest na 6 miejscu i ma 10 punktów za 3 zwycięstwa i remis. Na pewno szanse na zwycięstwo są duże i kibice po raz pierwszy od 21 sierpnia, powinni się cieszyć ze zwycięstwa na własnym boisku, ale i w tym wypadku nie chciałbym zapeszać. Mecz odbędzie się w niedzielę o godz. 15.00.
Trener KS Bestwinka,Roman Folek, tak awizuje te mecze: Żar wzmocnił się znacząco latem, ma dobrą drużynę. Przełom ma ostatnio problemy, zmiana trenera - nie wiem czy da się w tydzień odmienić oblicza zespołu, aby wygrać z Żarem. Pewna "1". 

Oprócz ekip rezerw, mamy najmłodszy zespół w lidze. Co tydzień gra 5-6 juniorów w podstawowym składzie. Ci chłopcy potrzebują jednak czasu na ogranie w seniorskiej piłce. Staramy się grać piłką od tyłu i w końcu to będzie przynosić efekty. W starciu z KS-em Bystra postaramy się sprawić niespodziankę.

Do góry