Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Kolejne starty Tomasza Janusza

22. 07. 04
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1533
Dwa BeskidyLimanowaLato, więc sezon biegowy w pełni, chociaż dla prawdziwych twardzieli pora roku nie ma żadnego znaczenia. Nasz czołowy biegacz, Tomasz Janusz, systematycznie próbuje swoich sił w kolejnych zawodach.
12 czerwca odbył się bieg w Kętach na dystansie 5 km, gdzie udało mu się wywalczyć 3 miejsce po mocnym finiszu!
26 czerwca startował w Rekordowej Dyszce na Europejskim Festiwalu Biegowym - Dwa Beskidy w Krynicy – Zdroju, gdzie zajął w klasyfikacji Open 4 miejsce, a w swojej kategorii wiekowej miejsce 1.
W ostatnią niedzielę, 3 lipca, Tomasz wziął udział w 11 edycji Biegu Górskiego „Limanowa Forrest”. Tak podsumował swój występ w tym biegu: "I ... kolejny raz 4 miejsce OPEN. Ja to chyba mam ostatnio "szczęście" do tego miejsca, tym bardziej, że niewiele brakowało do pudła. 7 km na wymagającej górskiej trasie dało dzisiaj popalić i patrząc na to, kto był przede mną nie mogę narzekać na rezultat, jednak 4 miejsce nie należy do moich ulubionych. Na "pocieszenie" udało się zająć 2 miejsce w kategorii wiekowej i wygrać mistrzostwa służb mundurowych w biegach górskich.”
Gratulacje!!!
Do góry