Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Kolejny sukces Orkiestry Dętej Gminy Bestwina

19. 06. 10
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1252
miedzynarodowy festiwal orkiestr detych tworkow KC 2miedzynarodowy festiwal orkiestr detych tworkow KC 3miedzynarodowy festiwal orkiestr detych tworkow KC 4miedzynarodowy festiwal orkiestr detych tworkow KC 5miedzynarodowy festiwal orkiestr detych tworkow KC 7miedzynarodowy festiwal orkiestr detych tworkow KC 8miedzynarodowy festiwal orkiestr detych tworkow KC 28
 
 
 
 
 
Od niedzielnego (9.06.) rana w czeskim Bohuminie trwały konkursowe występy orkiestr, a o godz. 14:00 odbył się przemarsz ulicami Tworkowa w gminie Krzyżanowice.
Zaprezentowały się orkiestry dęte z Gdowa (woj. małopolskie), Kłomnic (okolice Częstochowy), Kaniowa i Jaworza oraz z sąsiednich Czech: z Hradeca nad Moravicí, Kopřivnic i Havířova. A wszystko odbywało się w ramach VII Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Dętych.
Uznanie w oczach konkursowego Jury zdobyła Orkiestra Dęta Gminy Bestwina z siedzibą w Kaniowie i przyznało jej pierwsze miejsce. Brawo i gratulacje!!!
Zdjęcia: www.raciborz.com.pl
Do góry