Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Turniej Piłki Nożnej Żaków z okazji 70-lecia KS Bestwinka

19. 06. 08
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1519
Turniejem Piłki Nożnej Żaków z rocznika 2009 i młodsi rozpoczął się cykl turniejów organizowanych w 2019 roku przez Zarząd KS Bestwinka z okazji Jubileuszu 70-lecia istnienia Klubu.
Zarząd KS Bestwinka reprezentowali w ceremonii otwarcia i zamknięcia Artur Bieroński i Wirgiliusz Tomaszczyk, a od strony sportowej nad wszystkim czuwał Waldemar Fluder. Statuetki najlepszym zawodnikom, medale, nagrody oraz słodycze wszystkim uczestnikom rywalizacji wręczał Artur Beniowski, wójt gminy Bestwina, w towarzystwie ww. członków Zarządu KS Bestwinka oraz trenerów poszczególnych drużyn, a były to: UMKS 3 Czechowice-Dziedzice, UKS Lisek Milówka, LKS Pasjonat Dankowice, LKS Przełom Kaniów, LKS Bestwina i gospodarze, KS Bestwinka. Zdjęcia TUTAJ
Statuetki dla najlepszych zawodników odebrali: LKS Pasjonat Dankowice – Jan Piwowarski, LKS Przełom Kaniów – Mateusz Papla, LKS Bestwina – Marcin Michalak, UKS Lisek Milówka – Kamil Chowaniec, UMKS 3 Czechowice-Dziedzice – Jakub Zuber, KS Bestwinka – Filip Hajduk.
Nagrody ufundował wójt gminy Bestwina, a statuetki dla najlepszych zawodników oraz piłki dla każdej drużyny starosta bielski. Wszystkie mecze sędziowali Adrian Damaz i Damian Orłowski.
Nie było prowadzonej klasyfikacji drużynowej, ale z kronikarskiego obowiązki informuję, że pierwszego gola w Turnieju strzelił Maciej Kowalski dla KS Bestwinka i padły następujące rozstrzygnięcia wszystkich meczów:
KS Bestwinka – LKS Bestwina 2:1
UKS Lisek Milówka – LKS Przełom Kaniów 2:2
KS Bestwinka – LKS Przełom Kaniów 2:4
LKS Pasjonat Dankowice – UMKS 3 Cz-Dz 3:2
UMKS 3 Cz-Dz – LKS Bestwina 0:4
UKS Lisek Milówka – LKS Pasjonat Dankowice 3:2
KS Bestwinka – UMKS 3 Cz-Dz 5:0
LKS Przełom Kaniów – LKS Pasjonat Dankowice 4:1   
LKS Bestwina – UKS Lisek Milówka 3:2
UMKS 3 Cz-Dz – UKS Lisek Milówka 0:5
KS Bestwinka – LKS Pasjonat Dankowice 1:1
KS Bestwinka – UKS Lisek Milówka 2:6
LKS Przełom Kaniów – LKS Bestwina 1:5
LKS Pasjonat Dankowice – LKS Bestwina 1:3
UMKS 3 Cz-Dz – LKS Przełom Kaniów 0:2
Do góry