Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

VII Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Prezesa LKS Przełom Kaniów

19. 06. 07
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1497
VII T D DZarząd LKS Przełom Kaniów zaprasza do udziału w VII Wakacyjnym Turnieju Dzikich Drużyn o Puchar Prezesa LKS Przełom Kaniów, który odbędzie się w sobotę 29 czerwca. W zawodach mogą brać udział wszystkie osoby (jeśli osoba nie ukończyła 18 roku życia, wówczas potrzebna jest pisemna zgoda rodzica), również zawodnicy zrzeszeni w danym klubie. Tytułu mistrzowskiego bronić będzie drużyna Młodych Wilków.
Regulamin:
1. W turnieju może wziąć udział maksymalnie 12 drużyn.
2. Gra odbywać się będzie na jednej połowie boiska piłkarskiego systemem 6+1.
3. W każdej drużynie minimalna liczba zawodników wynosi 7, maksymalna 10.
4. Zgłoszenia drużyn należy wysyłać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z numerem telefonu osoby reprezentującej drużynę bądź telefonicznie do Prezesa Klubu Grzegorza Wieczorka pod nr tel.: 730089316 lub poprzez Facebooka. Następnie maksymalnie do 15 czerwca drużyna musi wpłacić wpisowe 250 zł od drużyny. Jest to warunek dopuszczenia drużyny do rozgrywek.
5. Oficjalny formularz zgłoszeniowy zostanie przesłany osobie reprezentującej drużynę na adres e-mail.
6. W ramach opłaty zarząd przewiduje poczęstunek dla każdego zawodnika wraz z napojami. Drużyny, które zajmą miejsca na podium otrzymają nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.
Zapisane drużyny:
1. Sajmax Inny Zespół
2. Nemak
3. Młodzi Wilcy
4. Drużyna W.Lisewski
Do góry