Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Debiut Jakuba Bierońskiego w I lidze

19. 04. 25
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 656
Od dłuższego czasu 16–letni mieszkaniec Bestwinki, Jakub Bieroński, syn Tomasza i bratanek Artura, zawodników swego czasu Odry Wodzisław, z którą zdobyli mistrzostwo Polski juniorów trenował z pierwszą drużyną TS Podbeskidzie, był również powoływany w 2017 roku do Młodzieżowej Reprezentacji Polski U – 15!!!
Wychowanek BBTS Podbeskidzie, a obecnie zawodnik TS Podbeskidzie doczekał się debiutu w I-ligowych rozgrywkach!
W ramach 30. kolejki rozgrywek I ligi TS Podbeskidzie zmierzyło się w wyjazdowym spotkaniu z liderem Rakowem Częstochowa. Urodzony 18 kwietnia 2003 roku Jakub Bieroński bez wątpienia na długo zapamięta to spotkanie, ponieważ doczekał się swojego debiutu na zapleczu ekstraklasy. Kuba pojawił się na placu gry w 77. minucie, zmieniając Roberto Gandarę.
KUBA, GRATULUJEMY I CZEKAMY NA KOLEJNE I-LIGOWE WYSTĘPY!
P.S. O Kubie pisałem już, m.in. tutaj >>>https://www.gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/5571-jakub-bieronski-tradycja-zobowiazuje.html
fot. tspodbeskidzie.pl
Do góry