Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Puchar Prezesa LKS Kaniów dla Żaków KS Bestwinka

19. 04. 14
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1324
Trenowane przez Waldemara Fludera Żaki KS Bestwinka zdobyły Puchar Prezesa LKS Kaniów w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Żaków, który odbył się w niedzielę, 14 kwietnia w hali w Kaniowie. Zwycięzcy występowali w składzie: Maciej Kowalski, Filip Skęczek, Rafał Adamiec, Wojciech Zbijowski, Olaf Sieracki, Oskar Kubiczek, Arkadiusz Kędzior, Paweł Wojtczak, Szymon Ślosarczyk i Patryk Gawęda. Zdjęcia TUTAJ
Drugie miejsce przypadło LKS Kaniów, trzecie wywalczyły Bystrzaki z Bystrej a na czwartym miejscu Turniej zakończyły Żaki Strefy Football z Bronowa.
Padły następujące wyniki:
LKS Kaniów – KS Bystra 2:1
LKS Kaniów KS Bestwinka 2:3
LKS Kaniów Strefa Football 4:1
KS Bestwinka – KS bystra 4:2
KS Bestwinka – Strefa Football 11:0
KS Bystra – Strefa Football 9:1
Najlepszym strzelcem został Paweł Wojtczak z KS Bestwinka, zdobył 9 bramek, jego kolega z drużyny, Maciej Kowalski, 7 razy pokonał bramkarza. Dyplom i statuetkę dla Najlepszego bramkarza wręczono Dominikowi Irzykowi z KS Bystra.
Każda drużyna wytypowała najlepszych zawodników w swoich szeregach i tak w KS Bestwinka najlepszym zawodnikiem został Maciej Kowalski, w LKS Kaniów Oskar Droździk, w KS Bystra Bruno Szymala. Dodatkowo organizatorzy wręczyli po parze bramkarskich rękawic wszystkim bramkarzom, którzy uczestniczyli w Turnieju.
Rolę prowadzącego pełnił, jak zawsze, Mariusz Cupriak, a gospodarza prezes LKS Przełom Kaniów Grzegorz Wieczorek, w ceremonii otwarcia uczestniczył dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Bestwinie Grzegorz Boboń, z trybun dopingował swojego wnuka sołtys Marek Pękala. W trakcie Turnieju obecny był wójt Artur Beniowski i wręczał wraz z prezesem LKS Kaniów dyplomy, medale i nagrody. Grzegorz Wieczorek, Grzegorz Boboń i Artur Beniowski dziękowali drużynom za udział, za sportową walkę, gratulowali zwycięzcom, serdeczne słowa wdzięczności popłynęły w stronę organizatorów, zwłaszcza mam i babć zawodników za przepyszne ciasta, za kawę i herbatę, dochód z ich sprzedaży wzbogaci kasę młodych zawodników, a zbierają na nowe bramki.
Wszystkie mecze sędziował Adrian Damaz, Urząd Gminy w Bestwinie dofinansował zakup ngród dla zawodników.
Do góry