To nie tak miało być… Dobrze rozpoczęli, źle skończyli

19. 03. 31
Odsłony: 2926
LKS Przełom Kaniów w drugiej kolejce sezonu 2018/2019 w bielskiej A – klasie rozegrał wyjazdowe spotkanie w Bronowie, gdzie zmierzył się z beniaminkiem rozgrywek, Rotuzem. Na swoim boisku jesienią wygrał 6:4. Pierwsza połowa spotkania w Bronowie dawała nadzieję, że i w meczu wyjazdowym kaniowianie zgarną pełną pulę, ponieważ najpierw w 29 minucie Krzysztof Jarosz, a następnie w 44 minucie Dominik Domka zdobyli gole i do szatni LKS Kaniów schodził prowadząc 0:2.
Po przerwie sytuacja diametralnie uległa zmianie. Do bramki trafiali wyłącznie gospodarze i to aż 5 razy, mecz zakończył się zwycięstwem Rotuza 5:2.
UKS Rotuz Bronów – LKS Kaniów 5:2
Bramki dla Kaniowa: Jarosz, Domka
LKS Kaniów: Iwaniec Patryk (46' Stec Seweryn), Czulak Wojciech, Kóska Szymon, Kubies Wojciech, Głombek Sławomir, Jarosz Krzysztof, Góra Kamil (70' Nazim Patryk), Szczypka Przemysław (70'  Francuz Jan), Domka Dominik, Damaz Adrian (84' Jaszek Marcin), Ryszka Kornel.