Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

GOK zaprasza na promocję Kalendarza Beskidzkiego

19. 01. 09
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 621
K BeskidzkiGminny Ośrodek Kultury w Bestwinie zaprasza na promocję Kalendarza Beskidzkiego w dniu 19 stycznia 2019 r. (sobota) o godz. 17.00 - sala widowiskowa GOK.
Kalendarz Beskidzki wydawany jest od 1960 r. - najpierw przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Bielsko - Bialskiej, a od 2011 r. przez Towarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia pod kierunkiem Grażyny Staniszewskiej. Redaktorem rocznika jest od 2011 r. Jan Picheta. W 2016 r. redakcja Kalendarza Beskidzkiego została uhonorowana przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich Nagrodą im. Aleksandra Milskiego.
Goście specjalni - autorzy tekstów (m.in. Waleria Owczarz, Agata Smalcerz).
Część artystyczna.
Do góry