Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź sportowego weekendu

18. 10. 12
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 984
Zapowiedź piłkarskiego weekendu rozpocznę znowu od informacji o kolejnym powołaniu Emilki Waliczek, zawodniczki młodzików LKS Bestwina oraz drużyny dziewcząt LKS Bestwina do Kadry Śląskiego Związki Piłki Nożnej dziewczyn U 16, tym razem na mecz z reprezentacją Opolskiego ZPN, który odbędzie się 17 października w Głogówku. Przypomnę, że w swoim debiucie w meczu z Małopolskim ZPN Emilka zdobyła swojego pierwszego gola, a jej drużyna wygrała 4:2.
W Bielskiej Lidze Okręgowej w sobotę, 13 października, LKS Bestwina (6 miejsce, 21 punktów) udaje się do Wisły, gdzie o godz. 16:00 zmierzy się z WSS (10 miejsce, 16 punktów).
KS Bestwinka (12 miejsce, 12 punktów) wyjeżdża do beniaminka z żywieckiego podokręgu, Soły Rajcza (8 miejsce, 17 punktów). Mecz odbędzie się w niedzielę, 14 października, o godz. 15:00. Powyższe mecze rozgrywane są w ramach 12 kolejki BLO.
W klasie A rozegrana zostanie 10 kolejka, a LKS Przełom Kaniów (5 miejsce, 14 pkt.) po ubiegłotygodniowej pauzie rozegra mecz wyjazdowy i spotka się w sobotę (13.10) w Wapienicy z tamtejszym LKS Zapora (7 miejsce, 11pkt.). Początek meczu o godz. 16:00.
Do góry