Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Spotkaj się z Jerzym Dudkiem

18. 08. 23
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1404
Spotkajmy SiW najbliższy czwartek, tj. 30 sierpnia 2018, kopalnię Silesia odwiedzi JERZY DUDEK - legendarny bramkarz reprezentacji Polski w piłce nożnej, zwycięzca Ligi Mistrzów z drużyną Liverpool FC, a także zawodnik Realu Madryt.
 
Głównym punktem wizyty piłkarskiej gwiazdy w Czechowicach-Dziedzicach będzie impreza rodzinna organizowana wspólnie z Urzędem Miasta Czechowice-Dziedzice oraz sponsorem całego wydarzenia, firmą SUPERBET, w centrum miasta, na Placu Wolności, gdzie Jerzy Dudek będzie przebywał od. godz. 14:00 do godz. 18:00.
 
Będzie to doskonała i niepowtarzalna okazja do tego, by spotkać się oko w oko z piłkarską gwiazdą światowego formatu. Dla pracowników PG SILESIA i MSE przygotowano specjalne upominki, konieczne jest posiadanie ze sobą dyskietki.
 
Szczegóły na plakatach.
Do góry