Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź sportowego weekendu

18. 08. 23
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1427
Kolejny raz w zestawieniu najlepszej "11" w Bielskiej Lidze Okręgowej, jaką przygotował portal www.sportowebeskidy.pl znaleźli się zawodnicy LKS Bestwina i KS Bestwinka. Tym razem uznanie w oczach ekspertów sportowychbeskidów zyskali:
Lewy obrońca: Adrian Miroski (LKS Bestwina) – W poprzednim sezonie niemal stały bywalec w naszym podsumowaniu. Podobnie być może i teraz, bo Miroski dyspozycję zademonstrował tyleż pozytywną, co zwyżkującą w porównaniu do poprzednich meczów.
Środkowy obrońca: Rafał Dawidek (KS Bestwinka) – Nominalny środkowy pomocnik z konieczności zagrał w obronie, co nie przeszkodziło mu w zaprezentowaniu się więcej niż poprawnie.
Prawy obrońca: Michał Gacek (LKS Bestwina) – Półprawy defensor podczas meczu ze Spójnią należycie wywiązywał się ze swoich zadań w powstrzymywaniu ataków przeciwnika. Wartością dodaną występu Gacka była asysta przy jednej z bramek.
W najbliższy weekend nasze drużyny występujące w BLO czekają następujące mecze:
- niedziela, 26 sierpnia, godz. 16:00 – LKS 99 Pruchna – LKS Bestwina
- niedziela, 26 sierpnia, godz. 17:00 – KS Bestwinka – WSS Wisła
W bielskiej A klasie LKS Przełom Kaniów udaje się w sobotę, 25 sierpnia, do Pisarzowic, gdzie zmierzy się o godz. 17:00 z Pionierem.
Trener Pioniera Pisarzowice, Zbigniew Wydra, tak zapowiada ten pojedynek: "Przełom jest naszym odwiecznym rywalem. Jest to drużyna, która nigdy nam nie leżała. W zeszłym sezonie to właśnie podopieczni Wiesława Kucharskiego zatrzymali nas, kiedy byliśmy na dobrej fali. Będzie to dla nas ciężki mecz, ale postaramy się o zwycięstwo przed własną publicznością."
Mecze BLO zapowiada trener Tempa Puńców, Sławomir Machej: "Trudno ekipę z Pruchnej oceniać, bo zebrała się trochę na „ostatni gwizdek”. Punkt u siebie spróbuje wyszarpać przeciwko rywalowi z Bestwiny. Może to się zdarzyć, remis przewiduję jako całkiem realny.

Beniaminek z Bestwinki jest na dobrej „fali”, z kolei Wisła odmłodzona i w trakcie dużych zmian. Życzę trenerowi Tomkowi Wuwerowi, żeby szybko się odnaleźli w tym sezonie i już najbliższy mecz wygrali.
"
No cóż .... adminowi www.gminabestwina.info, jak i kibicom KS Bestwinka bliższy jest inny Tomek, trener Tomasz Zużałek, więc my życzymy jemu i jego drużynie kontynuacji trwającej już przeszło dwa lata świetnej passy. I tyle :-)
Do góry