Udane występy LKS Bestwina i KS Bestwinka

17. 05. 21
Odsłony: 4697

Dla LKS Bestwina i KS Bestwinka był to bardzo udany weekend. LKS Bestwina już samodzielnie zajmuje 3 miejsce w Profi Credit Bielskiej Ligi Okręgowej, a KS Bestwinka z przewagą 1 punktu nad niedzielnym przeciwnikiem, LKS Pionier Pisarzowice, zadomowił się na 2 miejscu bielskiej A klasy.
Nie zdobył punktów LKS Przełom Kaniów i jego sytuacja staje się trudna, ale terminarz wskazuje, że wszystko powinno się dobrze skończyć.
LKS Bestwina podejmował mającego aspiracje do awansu do IV ligi WSS Wisła. Spotkanie zostało rozstrzygnięte już w pierwszej połowie, w 18 minucie błąd popełnił bramkarz gości, do piłki dopadł Artur Sawicki i uderzeniem po dłuższym rogu dał swojej drużynie prowadzenie, którego LKS Bestwina nie oddał już do końca meczu. Zdjęcia TUTAJ
W rundzie jesiennej KS Bestwinka przegrał w Pisarzowicach 3:0. W niedzielę, 21 maja, w Bestwince stanęły naprzeciw siebie druga i trzecia drużyna bielskiej A klasy. Każdy wynik był możliwy. Zdjęcia TUTAJ
Dzięki celnemu trafieniu w 27 minucie Macieja Skęczka KS Bestwinka dopisał do swojego konta 3 punkty i przeskoczył w tabeli Pioniera Pisarzowice, a Maciej Skęczek zanotował 13 trafienie w tym sezonie i plasuje się na 2 miejscu najlepszych strzelców w bielskiej A klasie.
LKS Przełom Kaniów uległ w sobotę LKS Zapora Porąbka 0:2 i zajmuje z 22 punktami 10 miejsce. Ostatnia, Iskra Rybarzowice, ma 19 punktów.