Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Romantyczna kolacja?Dlaczego nie?

08. 02. 11
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5456
 Jutro mija termin nadsyłania konkursowych życzeń. Informacja o konkursie ukazała się 27 stycznia, przypominam więc, że "Portal WWW.gminabestwina.info udostępnia z okazji Walentynek specjalną stronę, na której zakochani mogą sobie składać życzenia. Ale to nie wszystko… na autorkę czy też autora najbardziej oryginalnych życzeń czeka romantyczna kolacja we dwoje w Willi Eureka w Czechowicach – Dziedzicach. Jeśli autorem będzie osoba nieletnia otrzyma od portalu kosz ze słodyczami.
Konkursowe życzenia należy nadsyłać do 12 lutego. Po tym terminie nadal będzie można składać życzenia, ale nie wezmą już one udziału w konkursie.
W mailu proszę podać również swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu (tylko i wyłącznie do wiadomości administratora), aby w przypadku wygranej można było się  szybko skontaktować."
Do góry