Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

OIimpijczyk Krzysztof

08. 02. 11
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4716

 Absolwent Szkoły Podstawowej w Kaniowie i Gimnazjum w Bestwince a obecnie uczeń Zespołu Liceów im. M. Skłodowskiej-Curie w Czechowicach Dziedzicach - Krzysztof Ryba zajął III miejsce w wojewódzkiej olimpiadzie "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" i awansował do kolejnego etapu. Konkurs odbył się 11 stycznia 2008 roku w Częstochowie.
Gratulacje i życzenia kolejnych sukcesów!

III etap regionalny (międzywojewódzki) odbędzie się 4 kwietnia 2008 r. Laureaci z województw : dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego spotkają się we Wrocławiu, w Klubie Garnizonowym Śląskiego Okręgu Wojskowego, ul. Pretficza 25.
IV etap – finałowy – 12 - 14 czerwca 2008 r. organizowany przez Komitet Organizacyjny Konkursu w Warszawie dla 64 finalistów, po 8 z każdego regionu.
Do góry