Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Święto zaprzyjaźnionego portalu

07. 11. 12
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 6073

 Dzisiaj mija rok odkąd janowicki portal internetowy WWW.janowice.glt.pl zaczął informować mieszkańców Janowic o najważniejszych sprawach dotyczących tego sołectwa. Dzięki Forum oraz Shotboxowi mieszkańcy Janowic, ale nie tylko, mogą brać udział w dyskusji i poruszać tematy dotyczące portalu oraz ich „małej Ojczyzny”, podsuwać młodzieży propozycje na spędzenie wolnego czasu, komentować bieżące wydarzenia.

Twórcom portalu, administratorom oraz autorom tekstów – Kasi i Andrzejowi portal WWW.gminabestwina.info życzy dalszego rozwoju portalu, ostrego pióra (klawiatury) oraz prostych ścieżek życiowych po których już niedługo przyjdzie im się poruszać we dwoje. 100 lat!!!

A, że przy takiej okazji nie może obyć się bez tortu,  więc i okolicznościowy tort od WWW.gminabestwina.info
Do góry