Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Pekka,Inka i blleble-chyba wam nudzi się...

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #805 przez Pekka
Od czegoś trzeba zacząć... ;P
Może w innych sprawach się nie zgadzamy no ale ważne że w jakiejkolwiek się to udało ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #806 przez blebleble
Może w innych też się zgadzamy, ale warunki dyskusji na Forum zmieniają optykę?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #818 przez Krystynka
Witam!
Podobają mi się Wasze odpowiedzi.
A więc zgoda i pełna kultura.
Krystyna.:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #831 przez Krystynka
blebleble napisał:

Ja widzę, że to Tobie, Krystyno, się nudzi...Tyle wątków w jeden wieczór poruszylaś, że mam obawy czy Admin to potrafi udźwignąć?

Admin to nasz chłop...udżwignie:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #837 przez inka
Przepraszam ale ja tematu proboszcza nie wywołałam i nikogo tu nie obrazam ( owszem cięta riposta była tylko w stosunku do WWW ale zasłuzył) .
Co do nowych tematów , myśle że zasada znana od lat temat zastępczy lepszy od tego niewygonego...) I co do nudzenia i zasad to chyba nie o paleniu w czyimś piecu tu trzeba gadać...Krysia nie naduzywaj mojego loginu ...to przykre.A co wartości regilijnych i osób... to chyba większośc niezadowolonych ma rację..jest jak jest a jak jest każdy widzi ...i słyszy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #859 przez Krystynka
inka napisał:

Przepraszam ale ja tematu proboszcza nie wywołałam i nikogo tu nie obrazam ( owszem cięta riposta była tylko w stosunku do WWW ale zasłuzył) .
Co do nowych tematów , myśle że zasada znana od lat temat zastępczy lepszy od tego niewygonego...) I co do nudzenia i zasad to chyba nie o paleniu w czyimś piecu tu trzeba gadać...Krysia nie naduzywaj mojego loginu ...to przykre.A co wartości regilijnych i osób... to chyba większośc niezadowolonych ma rację..jest jak jest a jak jest każdy widzi ...i słyszy.

Ja też widzę i słyszę,jeśli to takie powołanie to mamy pecha w Kaniowie.B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.200 s.
Do góry