Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Pekka,Inka i blleble-chyba wam nudzi się...

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #860 przez Krystynka
inka napisał:

Przepraszam ale ja tematu proboszcza nie wywołałam i nikogo tu nie obrazam ( owszem cięta riposta była tylko w stosunku do WWW ale zasłuzył) .
Co do nowych tematów , myśle że zasada znana od lat temat zastępczy lepszy od tego niewygonego...) I co do nudzenia i zasad to chyba nie o paleniu w czyimś piecu tu trzeba gadać...Krysia nie naduzywaj mojego loginu ...to przykre.A co wartości regilijnych i osób... to chyba większośc niezadowolonych ma rację..jest jak jest a jak jest każdy widzi ...i słyszy.

Ja też widzę i słyszę,jeśli to takie powołanie to mamy pecha w Kaniowie.B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #863 przez danielek2002
Krystyno, już któryś raz zamieszczasz jeden i ten sam post 3 razy.Dlaczego? Jeśli robisz to umyślnie to nie rozumiem dlaczego, jesli nieświadomie, to zacznij sprawdzac co się opublikowało i usuwaj duplikaty, bardzo Cię proszę.Jest coś takiego jak \"edytuj\", gdzie możesz poprawić swój wpis i jest coś takiego jak \"usuń\" przy pomocy czego możesz usunąć swój wpis....skoro znalazłaś \"cytuj\" to znajdziesz i te w/w.

Tylko nadzieja na smierc trzyma mnie jeszcze przy zyciu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #864 przez inka
no własnie ja tez prosiłam by nie naużywać mojego Loginu , Krystyno, co tu wchodze to widze Inka , bleleble nudzi wam się....
i żeby było mało to po 3 razy to samo a jak ....

Co do powołań to się na tym nie znam i po trzykroc powiem :
1. nie wiem czy to pech
2. nie wiem czy to wogóle pech
3. polecam kzanie JP II o jakości zycia bo przeciez o jakośc zycia tu na forum chodzi,że nie wspomnę i jakości wypowiedzi.
Moze niech kazdy sie zastanowi dlaczego takie fora mają takie powdzenie, moze jedna z przyczym to rozmowa o sprawach które wpływaja na jakośc naszego zycia. Jakośc dróg , wody, kazań, szacunek do innych to jakość naszego życia, która sami tworzymy i nie potrzebne jest negownie innych by to to ,,ulepszyć \"? może nie, dla mnie tak , ale wystraczy czasem posłuchać i pomyśleć nie koniecznie pisać i atakować. Dzieci tez uczymy w szkole przez słuchanie - działa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #865 przez inka
czasem wystraczy jedno słowo by kogoć zranić na całe życie.
Ile trzeba gestów by człowiek zrozumiał, że jest dla kogoś wazny, by przebaczył i potrafił kochać.możę nie po słowach się oceniajmy tylko po czynach i dajmy komuś coś zrobić by powiedzieć coś o nim wiecej, nie każdy jest oratorem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #866 przez Krystynka
danielek2002 napisał:

Krystyno, już któryś raz zamieszczasz jeden i ten sam post 3 razy.Dlaczego? Jeśli robisz to umyślnie to nie rozumiem dlaczego, jesli nieświadomie, to zacznij sprawdzac co się opublikowało i usuwaj duplikaty, bardzo Cię proszę.Jest coś takiego jak \"edytuj\", gdzie możesz poprawić swój wpis i jest coś takiego jak \"usuń\" przy pomocy czego możesz usunąć swój wpis....skoro znalazłaś \"cytuj\" to znajdziesz i te w/w.

Sorki ale ja dopiero poznaję możliwości tego forum i dziekuję za wskazówki,spróbuje sprostać.:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.215 s.
Do góry