Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Proboszcz z Kaniowa

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #783 przez inka
Replied by inka on topic O:Proboszcz z Kaniowa
bardzo przepraszam za zmine płci ... ale tym bardziej mi miło.
Ale co tam ..patrząc na wpis ktosia o loginie www na ogólnym forum, to jesteśmy mało inteligentni, nie potrafimy się wysłowić i wogóle jesteśmy śmieszni...Cóz za malkontent, stron internetowych bez adresu, aż mi się nie chce uczyć go moresu...troche mi go żal,że taki odosobniony i wyobcowany...ale cóz tacy tez są potrzebni. ;) szkoda że tacy smutni...i nielubiani, czy ktos im chociaż kawę robijak ida w odwiedziny ?????

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #784 przez Pekka
Replied by Pekka on topic O:Proboszcz z Kaniowa
Och nic się nie stało :P ważne że nie dosłownie zmieniłam płeć ;)Mnie również jest miło:) Myślę, że tacy ludzie byli są i będą. Chyba masz rację co do tej kawy :P widocznie nikt ich nie częstuje...A że o jakimś ciastku czy kawałku ciasta nie wspomnę...;P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #785 przez inka
Replied by inka on topic O:Proboszcz z Kaniowa
BA...słowa juz nie dodam ...
P.S jeszcze bym napiała coś omyłkowo inteligentnie dla odmniany.No nie PEKKA kobieto TY Moja ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #786 przez Pekka
Replied by Pekka on topic O:Proboszcz z Kaniowa
:)Hmmm... nic dodać i nic ująć :P Tak sobie myślę że,temat o księdzu przerobił się w o wiele przyjemniejszą rozmowę :)
Lepiej kulturalnie dyskutować niż skakać sobie do gardeł :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #2230 przez waldemar65
Zapracowany po uszy proboszcz z Kaniowa, z uwagi na niezwykle długi wyjazd wikarego (tygodniowy), zredukował mszę z dwóch dziennie do jednej. Całe szczęście, bo jeszcze by nam się proboszcz zarobił na śmierć. Co z tego ze w szkole nie uczy, a na plebanii go w ogole nie ma za dnia. Ale na nowe auto trzeba zarobic przeciez.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 2 tygodni temu #2231 przez krzysztofkrzysztof
ale co zazdrościsz mu? -trza było iść na księdza.
Żal ci tej jednej mszy? -jakoś tłumów na tygodniowych mszach nie ma (z wyjątkiem środy, piątku i soboty gdzie jest odrobinę więcej ludzi)
jeśli faktycznie leży ci to na wątrobie to weź się zapisz do rady parafialnej i tam bezpośrednio wyraź swoją opinię, może nawet ktoś cię poprze.
nierozumiem jakim prawem rozliczasz księdza z czasu i pieniędzy, akurat ten jak żaden inny tłumaczy się z każdej złotówki.
Pozatym to jest portal gminny, i nie wiem co mają na celu twoje żale, poza tym że się ośmieszasz (tak samo jak i koledzy z shoutboxa) -chcesz za pośrednictwem tego portalu odwołać księdza??? :)
Ostatnio wychodzi gazetka kaniowska, tam artykuły które ze względu na ich ilość oraz ilość zdjęć, drukowane są czcionką 14, więc może tam opiszą twoje żale, bo jakby niebyło gazeta kaniowska, a portal gminny to jest różnica.
podsumowując narzekacie żeby narzekać, bo nic konstruktywnego napewno z tego niewyniknie..
Idź być trollem gdzie indziej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.185 s.
Do góry