Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

proboszcz w Kaniowie

Więcej
14 lata 3 tygodni temu #419 przez blebleble
Replied by blebleble on topic O:proboszcz w Kaniowie
Baju,baju, nie będziesz w raju,jak nas tak będziesz cyganił.Wikarego nie było w ogóle na plebani ani w Kaniowie.A może jeszcze napiszesz z kim proboszcz wyjechał?Jak masz takie dobre informacje to dowiedz się jeszcze gdzie wyjechał.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 2 tygodni temu #420 przez stokrotka
Replied by stokrotka on topic O:proboszcz w Kaniowie
a ja Wam kochani moi mówię: \"co nas nie zabije, to nas wzmocni \" B)- mnie wzmocniło...:laugh: i taka uwaga, do wszystkich...zanim zaczniesz krytykować - popatrz na siebie, co ty robisz, dla dobra parafii :)???
Jak odczytacie mój post - nie ma dla mnie znaczenia, bo nie jestem po niczyjej stronie B)Pozdrawiam wszystkich :) i każdego z osobna... :whistle:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 2 tygodni temu #421 przez zefir
Replied by zefir on topic O:proboszcz w Kaniowie
Droga stokrotko
Sądzę że na pewno ,ludzie więcej by się udzielali ,gdyby proboszcz miał szacunek i umiał skupić wokół siebie i parafii ludzi.
Znam takich księży, nawet małolaty chętnie się udzielają!!!!!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu #434 przez blebleble
Replied by blebleble on topic O:proboszcz w Kaniowie
Na stronie parafii w Bestwinie znalazłem taką oto informację: \"9. Składka minionej niedzieli na potrzeby naszego kościoła wyniosła 4.152 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać!\".... ale równiez i taką : \"12. Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Bestwinie pragnie podziękować uczestnikom kwesty w ubiegłą niedzielę. Zebrano 3.838 zł.\"
Czy my, w Kaniowie, doczekamy się takiej informacji? Takiej jawności życia parafialnego??
Czy jest w końcu jakaś Rada Parafialna i coś robi? Bo o radzie sołeckiej i radzie gminy coś z Magazynu Gminnego wiemy, ale o Radzie Parafialnej nic....kompletnie nic.Dowiemy się w końcu czegoś, czy nie?:evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu #435 przez Looker
Replied by Looker on topic O:proboszcz w Kaniowie
a może na parafii nie ma internetu ? ;)
To nie ma takich informacji w Kaniowie ... ? dziwne, bo to chyba standard ... i wygoda dla księdza dla parafian ... ciekawe ...

A tak z innej beczki - z uporem maniaka pytam: czy ktokolwiek rozmawiał z księdzem na poruszane tutaj tematy ?? bo jakoś nie chce mi się wierzyć żeby ze strony księdza proboszcza nie było jakiejkolwiek reakcji - \"w prawo albo w lewo\" ... jeżeli nie było no to nie wie, a jak były to z jakim skutkiem ?

peace&love&rock'n'roll :whistle:

Pozdrawiam Looker
I feel every mountain
I hear every tree
I know every ocean
I taste every sea (...)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu #436 przez zefir
Replied by zefir on topic O:proboszcz w Kaniowie
internet proboszcz ma,
Nie ma mowy o jawności dochodów ,
bo znowu byśmy mieli temat do obgadania.
Może ksiądz przyłączy się do dyskusji???????
Prawdę mówiąc wątpię ,bo cóż my, małe żuczki możemy mu podskoczyć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.316 s.
Do góry