Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

proboszcz w Kaniowie

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #364 przez mario78
Replied by mario78 on topic O:proboszcz w Kaniowie
brawo kalwin, wreszcie jakas zdrowo myśląca osoba. Bo Ci ludzie albo kryją się na schodach, po zakrystiach, za krzakami a w internecie najwięcej do powiedzenia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #365 przez blebleble
Replied by blebleble on topic O:proboszcz w Kaniowie
mario78, a czy schody nie są w kościele?zakrystia nie jest w kościele?No tak, ty pewnie jesteś z tych co pierwszy pod figurą a diabła ma za skórą, hahaha...ważne,żeby cię widzieli że jesteś, co?Oczywiście, że do kościoła nie chodzi sie dla księdza, ale jak chodzić do takiego kościoła, gdzie ksiądz i organista przeszkadzają w nawiązaniu właściwego kontaktu z Bogiem??i wcale nie wypowiadaja sie tutaj ci, którzy nie chodzą do kościoła tylko zrezygnowali z chodzenia do kościoła w Kaniowie, własnie z wyżej wymienionego powodu, i chodzą teraz do Bestwinki, Dankowic, Czechowic, etc.Amen

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #366 przez zefir
Replied by zefir on topic O:proboszcz w Kaniowie
masz rację blebleble .Ja także jestem praktykującym katolikiem i tak wychowuję moje dzieci. Ale jeżeli mam być na mszy i patrzeć jak Wielebny zbiera na tacę,kontrolując ile kto wrzuca ,to ja dziękuję .Wolę iść do Bestwinki.Rozmawiałem z pewnym księdzem na temat naszego proboszcza(on go doskonale zna, dlatego nie chcę podawać jego danych),i dziwiłem się że zdanie miał o nim jeszcze gorsze niż ja. Na koniec skwitował ,że pozostaję się tylko za niego modlić bo nic już mu więcej nie pomoże.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #369 przez mario78
Replied by mario78 on topic O:proboszcz w Kaniowie
a jeździj se nawet do warszawy, nikogo to nie obchodzi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #370 przez blebleble
Replied by blebleble on topic O:proboszcz w Kaniowie
Oj, nerwy puściły.Nie wiedziałem, ale teraz już wiem, że się nazywasz Nikogo...witam, i gratuluję naprawdę chrześcijańskiego podejścia do innych....brawo!!!Jesteś moim wzorem do naśladowania.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #372 przez zefir
Replied by zefir on topic O:proboszcz w Kaniowie
mario78 nie trzeba do Warszawy,wystarczy do Bestwinki,by go nie oglądać:woohoo:
więc co jeszcze masz na obronę proboszcza? -chętnie z Tobą popiszę

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.153 s.
Do góry