Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Puchar Orlika dla Beskid - BRUK

12. 07. 30
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 11820

W niedzielę,29 lipca, bestwiński Orlik tętnił życiem, parking zapełniony był samochodami, jak w czasie szkolnej wywiadówki. Od 9 rano rozgrywany był II Turniej Piłkarski o Puchar Orlika dla firm i zakładów pracy z gminy Bestwina i okolic.
W Turnieju wzięło udział 6 drużyn, a wokół boiska zgromadziło się wielu kibiców, najczęściej rodzin zawodników oraz koleżanek i kolegów z pracy, a także kierownictwo, czy też właściciele firm. Zabrakło jednak ubiegłorocznych zwycięzców, z uwagi na problemy kadrowe, Urząd Gminy Bestwina oddał Puchar Orlika bez walki.
Bez porażki zakończyła Turniej i odebrała kopię Pucharu Świata z rąk animatora i sędziego całego Turnieju Tomasza Zużałka drużyna Beskid - BRUK w składzie: Korzeniowski Szymon, Ołowiński Dawid, Krzak Kamil, Rozmus Maciej, Kłusek Rafał, Bydliński Tomasz, Raczak Tomasz, Wawrzyczek Adrian. Bramkarz  Beskid – BRUKU odebrał nagrodę dla najlepszego bramkarza Turnieju.
W meczu finałowym Beskid – BRUK pokonał drużynę Black Game Team 4:1. Srebrni medaliści występowali w składzie: Adam Grygiel, Stanisław Ożga, Marek Wróbel, Łukasz Kaleta, Marcin Jurczyk, Mikołaj Kubica, Łukasz Pasturczak, Jerzy Okrzesik, Tomasz Gąsiorek.
Zawodnik tej drużyny,  Łukasz Kaleta, został królem strzelców Turnieju.
W meczu o III miejsce zmierzyły się Hewalex i Lenko SA. Niesiony dopingiem najliczniejszej grupy kibiców Hewalex pokonał Lenko SA i odebrał medale brązowe.
Skład Hewalexu: Bełch  Łukasz, Garstka Piotr, Kałużny Robert, Tyrała Przemysław, Ulczok Adam, Zontek Jacek, Sieracki Damian, Maroszek Marcin, Hałatek Marcel i Jakimiuk Piotr.
Oprócz ww drużyn grały jeszcze: Electropoli – Galwanotechnika i Halmex.(cztery zdjęcia w rozwinięciu)

 

Do góry