Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Kaniowscy Oldboje mają wielkie serca ... i umiejętności

24. 07. 06
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 228
OldbojeOldboje 1Oldboje 2W sobotę, 6 lipca, na stadionie w Jasienicy odbył się Turniej Charytatywny „Gramy dla Tomka”, a tym Tomkiem jest Tomasz Wyroba, zawodnik Drzewiarza Jasienica, Górnika Zabrze i Budowlanych Bielsko-Biała.
Zagrały w nim drużyny: LKS Drzewiarz Jasienica, Tomek Team, TRS Siła Ustroń i Oldboje LKS PRZEŁOM KANIÓW.
Kaniowscy Oldboje zaprezentowali się znakomicie i zwyciężyli w tym Turnieju, mimo iż zaczęli od porażki z Tomek Team. Przeciwnicy zwycięskiego gola zdobyli w ostatniej minucie meczu z rzutu karnego.
Kolejne mecze to już zwycięstwa: z Drzewiarzem Jasienica 3:1 i w trzecim meczu, gdzie było już wiadomo, że kto wygra, ma pierwsze miejsce, pokonali 2:0 TRS Siła Ustroń.
Bramki zdobywali: Bartosz Hulbój – 1, Robert Jurczyga – 2, Sławomir Wróbel - 2.
Oldboje występowali w składzie: Mateusz Puzoń, Marcin Janeczko, Mirosław Wdowiak, Wojciech Czulak, Bartłomiej Hulbój, Krzysztof Pyka, Damian Klimczak, Dariusz Siwek, Artur Droździk, Sławomir Wróbel, Maciej Czader, Mariusz Głombek, Robert Jurczyga, Mariusz Cupriak, Andrzej Piekiełko, Dariusz Kozioł i Grzegorz Owczarz.
Oprócz gratulacji za zwycięstwo należą się również zawodnikom drużyny Oldboje LKS PRZEŁOM KANIÓW słowa uznania i szacunku nie tylko za udział w Turnieju, ale również za wymierną pomoc finansową poprzez bezpośrednią wpłatę na leczenie Tomasza Wyroby, jak również aktywny i skuteczny udział w licytacjach, co także przełożyło się na konkretną pomoc finansową zmagającemu się z chorobą nowotworową byłemu zawodnikowi LKS Drzewiarz Jasienica. Jesteście wielcy!
Zdjęcia: Facebook - Mateusz Puzoń, Mariusz Cupriak
Do góry