Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Nasi na IV Gali Podokręgu Bielsko-Biała Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

24. 07. 02
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 214
AntosWaliczekWaliczek 2WirekWirek 3GrzegorzsztorcW piątek, 28 czerwca br., w Centrum Konferencyjnym Widok odbyła się uroczysta IV Gala Podokręgu Bielsko-Biała Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Podsumowano miniony sezon i wręczono wyróżnienia, dyplomy oraz puchary najlepszym drużynom, zawodnikom oraz działaczom.
Podsumowanie piłkarskiego bilansu za sezon 2023/24, począwszy od rozgrywek z udziałem najmłodszych adeptów piłki nożnej, aż po rywalizację seniorów, od małych klubów, aż po te rozpoznawalne w całej Polsce, wypadło niezwykle okazale. Organizatorem przedsięwzięcia był Marek Kubica, prezes Podokręgu Bielsko-Biała, który honorował triumfatorów poszczególnych rozgrywek oraz pozostałych wyróżnionych.
Za zajęcie I miejsca w rozgrywkach bielskiej B klasy i awans do klasy A wyróżnienie odebrał członek Zarządu KS Bestwinka, Wirginiusz Tomaszczyk.
Nie zabrakło też wyróżnień dla najlepszych strzelców lig seniorskich. Najwięcej goli do bramek rywali w rozgrywkach o mistrzostwo klas B wpakował Grzegorz Sztorc - KS Bestwinka, 43 bramki.
Na scenie można było zobaczyć jeszcze inne osoby z naszej gminy. Marian Antos (Przewodniczący Komisji ds. Rozgrywek BOZPN) i Wacław Waliczek (Przewodniczący Komisji ds. Dyscypliny BOZPN) - odebrali specjalne wyróżnienia.
Zdjęcia: BOZPN i https://beskidzka24.pl
Do góry