Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Kronika policyjna

08. 11. 12
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 7944

Uwaga, nastąpiła zmiana dzielnicowych:
Sołectwa:  Kaniów i  Bestwinka przejął młodszy aspirant Tomasz Chromik
Sołectwa Bestwina, Janowice - sierżant sztabowy Piotr Majcherek 

Październik 2008
2 października o godz. 17.00 w Janowicach na ulicy Janowickiej kierujący samochodem Opel w stanie nietrzeźwym nie zachował należytej ostrożności i uderzył w mostek.
4 października o godzinie 10.30 w Janowicach na ulicy Janowickiej kierujący samochodem Peugeot wypadł z drogi i uderzył w płot.
4 października  około godziny 1.00 w nocy, w Kaniowie na ulicy Batalionów Chłopskich policjanci z komisariatu w Czechowicach -Dziedzicach zatrzymali nietrzeźwego kierującego rowerem,wynik badania 3 promile.

5 października w nocy, w Kaniowie na parkingu przy ul. Witosa N.N sprawca kamieniem wybił szybę w autokarze marki Man. Szkody oszacowano na około 15 tysięcy złotych.
6 października o godzinie 15.00 w Bestwince na ulicy Dworkowej, na dyskotece z kieszeni bluzy jednej z bawiących się tam osób NN sprawca skradł dowód osobisty.
7 października w Bestwince o godz. 14.00 powiadomiony został Komisariat Policji w Czechowicach -Dziedzicach o kradzieży jednej tablicy rejestracyjnej z samochodu zaparkowanego przy ulicy Szkolnej.
10 października o godzinie 19.00 w Bestwinie na ulicy Krakowskiej policjanci z Sekcji Ruchu Drogowego z Bielska -Białej zatrzymali nietrzeźwego kierującego rowerem, wynik badania 2,86 promila.
16 października o godzinie 16.00 w Kaniowie na ulicy Krzywolaków kierujący samochodem potrącił pieszego.
17 października o godzinie 20.00 w Kaniowie na ulicy Krzywolaków policjanci z Sekcji  Ruchu Drogowego w Bielsku- Białej zatrzymali nietrzeźwego kierującego rowerem, wynik badania 0,6 promila.
25 października o godz. 17.00 w Kaniowie na ulicy Czechowickiej doszło do kolizji samochodu Opel Corsa z samochodem Opel Calibra.
25 października o godz. 23.00 w Bestwinie na ulicy Bialskiej policjanci z Czechowic - Dz.  zatrzymali nietrzeźwego  kierującego samochodem osobowym, wynik badania 2,32 promila.
26 października o godz. 10.00 komisariat policji w Czechowicach -Dziedzicach został powiadomiony, że w Bestwince przy ulicy Floriana z samochodu osobowego skradziona została tablica rejestracyjna.
Tego samego dnia o godzinie 11.00 w Bestwinie na ulicy Karkowskiej w rejonie sklepu Euro Roll kierujący samochodem Peugeot zderzył się sarną.
listopad 2008
4 listopada o godzinie 6.00 w Bestwinie na ulicy Odleglej kierujący samochodem Seat Ibiza uderzył w sarnę.
W okresie podanych zdarzeń z terenu Gminy Bestwina na komisariat Policji w Czechowicach -Dziedzicach  zgłoszono 23 interwencje .                                                           

Franciszek Owczarz

Do góry