Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Tym razem mecze tylko w sobotę o godz. 13.00 - aktualizacja

23. 04. 06
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 940
Tym razem wszystkie mecze rozegrane zostaną w sobotę o nietypowej godzinie, bo o 13.00.
W A klasie KS Bestwinka zagra z GLKS II Wilkowice w Wilkowicach. Jest to kolejny mecz za 6 punktów, ponieważ wilkowiczanie znajdują się na 14 pozycji i mają 11 punktów, KSB jest 11 i ma punktów 17 - mecz odwołany ze względu na warunki atmosferyczne.
LKS Kaniów (6 miejsce, 22 punkty) będzie gospodarzem sobotniego meczu i podejmować będzie KS Bystra, który stoi w tabeli trochę wyżej, bo zajmuje 3 miejsce i ma 24 punkty, więc istnieje szansa dla gospodarzy na spory awans w tabeli.
W lidze okręgowej LKS Bestwina (8 miejsce, 25 punktów) podejmować będzie na własnym boisku pierwszy zespół GLKS Wilkowice – 10 miejsce, 23 punkty - mecz odwołany ze względu na warunki atmosferyczne.
Do góry