Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Gmina Bestwina otrzymała pieniądze na budowę sieci kanalizacji sanitarnej w części sołectwa Kaniów

23. 04. 05
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1437
50 mln zł – tyle trafiło do gmin subregionu południowego na Śląsku. W Bielsku-Białej wręczono wczoraj umowy w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
– Te umowy i symboliczne czeki, które dzisiaj wręczamy, to praktycznie ostatnie tak duże wsparcie finansowe w tej perspektywie unijnej. Gratuluję tych inicjatyw i dobrze przygotowanych wniosków, wierzę, że realizacja tych przedsięwzięć przyczyni się do poprawy jakości życia w subregionie południowym i w całym województwie – mówił Grzegorz Boski, członek zarządu województwa śląskiego.
W ramach powyższej kwoty gmina Bestwina otrzymała 4,4 mln zł na budowę sieci kanalizacji sanitarnej w sołectwie Kaniów w okolicach ujęcia wody pitnej - rejon Ochmanowca. Czek odebrał wójt, Artur Beniowski.
Do góry