Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Uwaga kibice

08. 11. 06
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4308
 Najbliższa kolejka A - klasowych rozgrywek odbędzie się w całości w sobotę o godz. 14. Lider - LKS Bestwina jedzie do Buczkowic, aby zmierzyć się z wiceliderem - Sokołem Buczkowice.LKS Bestwina do tej pory odniósł tylko jedną porażkę, w pierwszym meczu w Hecznarowicach, pozostałe kończył zwycięstwami. Sokół Buczkowice odniósł 8 zwycięstw, a w 3 meczach musiał uznać wyższość przeciwników.Oba zespoły nie zanotowały do tej pory żadnego remisu.
Zajmujący 3 lokatę LKS Przełom Kaniów na własnym boisku podejmował będzie Wilamowiczankę Wilamowice. LKS Kaniów 7 razy zwyciężał, 2 mecze zremisował i 2 razy przegrał. Ostatnio ma dobrą passę, wygrał 6 meczów z rzędu.Wilamowiczanka zajmuje 7 miejsce:4 zwycięstwa, 2 remisy, 5 porażek.
KS Bestwinka ( 6 miejsce, 4 zwycięstwa, 3 remisy, 4 porażki) wyjeżdża do Międzybrodzia (13 miejsce, 3 zwycięstwa, 1 remis i 7 porażek).     
Sokół Buczkowice - LKS Bestwina
Żar Międzybrodzie Bialskie - KS Bestwinka
Przełom Kaniów - Wilamowiczanka Wilamowice (godz.14)
Rozgrywanie kolejki w sobotę ma związek z kolejnym terminem rozgrywek, ponieważ odbędą się one w najbliższy wtorek (Święto Niepodległości) i będą to ostatnie mecze rundy jesiennej:
Centrum Ligota - Przełom Kaniów ( godz.13.30)
KS Bestwinka - Sokół Hecznarowice (godz.13.30)
LKS Bestwina - Żar Międzybrodzie Bialskie (godz.11)
Do góry